Kartelės

Ilgą laiką mano rankinės įtilpdavo į iki 150Lt kainų kategoriją. Dažniausiai apsistodavo ties 80-110Lt. Ir visada pirkdama aš tyliai dūsaudavau žiūrėdamas į tas, kurios kainuoja apie 300Lt. Ech, ne man… Dar ne man. Na ir va, vis labiau suvokiu, kad jau sulaukiau tokio amžiaus, kai nešioti papiguškes jau kažkaip nei šiaip, nei taip, jau labiau traukia prie kokybės. Bet ne prabangos, nes iš esmės nemėgstu labai brangių daiktų, kurie brangūs tik dėl vardo, o ne dėl to, kad ten panaudotos kokios nors ypatingos technologijos ar kažką.

Taigi pagalvojau, kad artėjančio gimtadienio proga galėčiau nusipirkti naują rankinę, vistiek aš jei prilimpa tai tąsau ilgai ilgai, o jei nelimpa tai greitai parduodu/atiduodu/išmetu/marinuojukažkurtenkambariuke. Ir ką, pagalvojusi, kad pirksiu tašę už 300Lt, šiandien apsižiūrėjau, kad šūdas. Nėra gražių. Visos gražios dabar kainuoja nuo 700Lt 🙂

Ir šiaip jau rankinių gražių būna žiauriai retai. Jau tris dienas naršau naršau, net akys paskaudo, na ir nematau nieko apie ką galiu svajoti. Arti mano troškimų yra “Tashe Tashe” modelis “Small crime”, tik bėda bėdelė – ji maža, o man patinka normalios rankinės. Na dar patinka “Space Odyssey”, bet neketinu pirkti rankinės, kurios reikia laukti tiek pat laiko kiek kūdikio.

Kažką artimesnio mačiau ir pas Juliją Janus. Bet ir vėl. Man reikia ilgos rankenos… Beje, kalbant apie ilgas rankenas. Šiandien “Bags and More” parduotuvėje mačiau kelis priimtinus rankinių variantus, bet ilgosios rankenos buvo medžiaginės, na tos tokios, kaip sportinės… Nors tašės brangokos ir visai ne sportinio stiliaus.

Dar “Zaros” puslapyje viena patiko. Bet išmatavimai sufleruoja, kad tai tikriausiai bus pupsikas, su kuriuo į biblioteką nenueisiu. Reiktų gyvai pamatyti.

Liūdnokai pagarsėjusi “Gėda pelėda” taip pat turi vieną arti tobulumo, o bet kaina tai jau negraži, bei vardas jau taip sugadintas, kad ačiū nereikia.

Žodžiu bėda, regis tereikia stačiakampio, kuris turėtų ir ilgą rankeną, užsisegtų užtrauktuku ir šiaip būtų mielas daiktas, bet o bet o bet, ir toliau vaikščiosiu su savo nudrengta, bet labai jau gražios mėlynos spalvos genuine PU leather taše.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *