Kaip mes kažkur važiuosim

Paskutinis mano įrašas vadinasi “Kaip mes į Saremos salą motociklais važiavome”, tad šis turėtų vadintis taip kaip ir pavadinau. Nes važiuosim. Kažkur. Iš pradžių planavom keliauti paskutinę mėnesio savaitę ir pirmą kito, tam, kad prarasti kuo mažiau darbo valandų iš kiekvieno mėnesio. Darbai galvoja kitaip ir nukėlėm išvyką į  31 dieną, nes gi ir pilnatis tuo pačiu, bet regis, darbai dar pastūmės reikaliukus kelias dienas tolyn.

O dar mes planavome pasišauti į keltą, nukeliauti į Kylį ir iš jo tęsti kelionę per Vokietiją, Lenkiją – namų link. Čia buvo mintis, na kad nereiktų du kartus per tą sudėtingą atkarpą (Lenkijos sienos kirtimas) važiuoti. Tačiau idėja atmetėme nes: visai neįdomu dar pusę dienos iki Klaipėdos važiuoti, kai jau gali sukti ten kur reikia, taip pat keltų bilietai kainuoja tiek, kiek mums bent du trečdaliai kelionės, na ar bent pusė, benzino kainuos. O dar ir Vokietija žiauriai brangi ir nesvetinga laukiniams keliautojams.

 

Taigi, persigalvojom, imsim Lenkiją ir Čekiją, kurioje vienas iš tikslų yra pamatyti tai:

Digital StillCamera cekijos-rojus---uoliniu-miestu-krastas6

Tačiau apetitas auga bevalgant. Dabar jau mintys krypsta ir į Slovakiją, kas reikštų, kad norint per Lenkiją į ją nuvažiuoti teks pamatyti kalnų. Aš suprantu, kad neturiu ką apsirengti, bet nesiparinu, nes niekada neturiu. Aš suprantu, kad truputį bijau, nes visa ta Lietuva, Lenkija tarp fūrų mane itin baugina. Ir suprantu, kad truputį bijau, kad bus lietus ir lietus, bet argi pirmą kartą? Truputėlį bijau, kad nerasime kur miegoti, bet gi na juk nebuvo dar taip, kad nerastume, nors ir kaip kartais sunkiai ir vėlai tai nutinka…

Apie ką aš čia? Tiesiog linkiu sau gero kelio, palinkėkit ir jūs.

2 thoughts on “Kaip mes kažkur važiuosim”

  1. Geros kelionės ir puikių įspūdžių 🙂 O tos uolos kartais ne Čekijoje esantys Adršpach-Teplice?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *