kai… … tai

Kai už lango lyja, kai namuose nėra šalta, kai po anklodėmis jauku jauku, kai esi su nauja miela raudona pižama, kai naktį prabudinėjai nuo svetimų sapnų, kai vis dar esi neatsigavusi po pirmadienio…
… tai žadintuvui norisi nelabai mandagiai paaiškinti, kai kurias gyvenimo tiesas.
Kitą vertus, ta žadintuvų rasė ir šiaip tokie vargšai. Niekas jų nemyli, o tiems kam keltis nėra sunku, dažniausiai ir nesinaudoja šiuo išradimu.
Troleibuse įlipa gražuoliukas tvarkinguoliukas (brr), išsitraukia knygą apie lyderiavimą (dar kartą brr). Apžiūrinėju. Iš karto prisimenu pokalbį su Jaunuoju Kolega. J.K., nea, va prisiverčiau apie tai pagalvot, ir žinok nu niekaip. Gražuoliukas, būsimas lyderis, kurio įvaizdį darko žydrai rožinis ilgas skėtis. Bet gal jis iš tų trisdešimties procentų? Nes mano fantazija greita įsisiūbuot. Bet ne su šituo. Apie tokį net istorijos nesukursi.
Aukščiausias tinginystės laipsnis: kaip reikiant pliaupia lietus, turiu rankinėje skėtį, tingiu išsitraukti. Taip man ir reikia.

15 thoughts on “kai… … tai”

 1. Aš irgi per lietų žiauriai tingiu atsegt striukės užtrauktuką ir išsitraukt kapišoną (lietuviškai gal gobtuvą reikia sakyt, anot googlės). Tai ir vaikštau aplytas dažniausiai 🙂

 2. mhm, žinau:) negana to, po to peržvelgiau viso trulo turinį ir paskaičiavau, kurias mano manymų “imtum” 🙂 nu tikrai apie 70 proc gaunasi. tu teisus.
  o aš vistik karts nuo karto pamatau tokį vieną, kurį ir aš tarkim “paimčiau”. Tai gal visgi gerai viskas su tavim. Įtikinai.

 3. Ne nu, aš suprantu, kad vyrai dažniau “imtų” nei moterys. Bet 70 proc. man vis tiek rodos per daug.
  O tokie tvarkinguoliai su rožiniais skėčias tai neveža. Fuj.

 4. Laura,
  kiek procentų “imtum” matyt priklauso nuo to kiek gauni:) Kuo daugiau gauni, tuo mažiau “imi”. Ale gal netikrinsim?
  Nu tai ir sakau brr. kostiumuočiai kalaraištuočiai tvarkingai susišukavę ir skaitantys apie lyderiavimą.

 5. Em…gaila kad man iki namu tik 2 stoteles. Uztat stovint kamsciuose galima daug graziu sypsenu pamatyti. Vertini lygiai taip pat “taip/ne/gal/priklauso nuo apalinkybiu”. Jei priklauso nuo aplinkybiu – “taip”. :)))

 6. Man tai įdomu kada būna “ne”. Nes čia kaip tam posakyje “į draugo žmoną aš nesikėsinu, bet jei ji graži, tai jis man ne draugas”.

 7. J.K., visada gali kantriai palaukti:) arba draugai išsiskiria su savo antrom pusėm, arba tiesiog na nebūna gi tikrų draugysčių. Šitoj žemėj viskas gi easy.:))) Reikia tik tinkamo laiko 🙂

 8. “tai žadintuvui norisi nelabai mandagiai paaiškinti, kai kurias gyvenimo tiesas”
  Dievaži, toks noras man kyla kas rytą.
  Troleibuse knygą skaityti ir dar demonstruoti savo taikinį į lyderius, vaje, vaje…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *