Ką skaitau. Trečias rašlinėjimas

Tęsiu savo bloginių atradimų kelią. Dar neišsikrausčius iš blogas.lt, mano skaitomų blogų sąrašą papildė PinkCity. Atvirai pasakysiu, kad prie šios blogerės man reikėjo priprasti. Nes man kažkas patiko, jei tiksliai, tai būtent šis įrašas. Dėl to apsilankydavau, bet mane baugino rožinė spalvą (kažkaip ji tada nebuvo tokia patraukli kaip naujuose namuose) ir įrašų pavadinimai. Aš bėgėdė tiesiog neskaičiau. Bet kuo dažniau užeidavau, tuo rožinė spalva man buvo gražesnė. O įsidrąsinusi skaityti, supratau, kad man patinka, ir tie pavadinimai tik melagiai apgavikai:) ir visai nenuodingi. Šį kartą, jau turbūt niekas nesuprato, ką norėjau pasakyt.
Va tada atsidūriau ebloge. Ir čia sulaukiau palaikymo iš bendruomenės narių. Mane skaitė, komentavo ir drąsino Fogenous. Visada paskaitau ką jis rašo. Tiesa prisipažinsiu, kad kai mane ir namie, ir darbe supa IT pasaulis…. tai… Neseniai net XP pirmą syk teko susidiegt pačiai, nes gerbiamas kompų specas darbe paliko ant ledo. Tipo jei jūs rašot tai ir mokat… Jums gal juokinga, man tai nebuvo. Ai ta va, ką norėjau pasakyt, kadangi jau to IT pasaulio man per daug, tai itin atidžiai Fogenous bloge skaitau viską kas labiau asmeniška, arba nukrypę nuo temos.
Nebe daug jau liko blogų, kuriuos skaitau nuolat nepraleisdama nė vieno įrašo, taigi laukia dar kokios dvi dalys.

8 thoughts on “Ką skaitau. Trečias rašlinėjimas”

  1. Čia pažiūrėjau anose apžvalgose yra tradicija atsiliepti tiems (toms), apie kuriuos (kurias) rašai, tai voila, aš čia 🙂
    Man iš tikrųjų būtų itin smagu sulaukti tamstos mūsų susitikime Kaune, bet, kiek žinau, ne šiose platumose dabar gyveni, tai kaip bus?

  2. Ramai čia apie mane? Jei pakeisčiau pavadinimą nebeskaitytum? Aš apskritai nesitikiu, kad kas skaitys. Rašydama save įtikinu, kad neskaitys, tada geriau sekasi. Nes kitaip labiau galvoju ne ką rašau, o ar patiks.
    PinkCity, na išsikrausčiau iš Kauno ir kažkaip neužklystu. Be to aš dar nelaikau savęs blogere:).

  3. Smagu, kad esu sarase tarp skaitomiausiu :)Deja, bet pastaruoju metu vis maziau laiko atrandu blogui ar komentaram, delto biski nutolau nuo visko. Planuoju bandyt kilt pareigose, tai visas demesys nukreiptas i pokalbi su darbdaviais, kuris nusimato treciadieni 🙂 O siaip, tai sekmes salomėja ir toliau taip gerai blogint, nes straipsniai visad buna mano perskaitomi 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *