Ir vėl aš darbe, arba kas perka paveikslėlius už pinigus?

Yesssss, tarpušventis. Kas sumąstė tokį žodį? Logiškai galvojant, tarpušventis yra bet kuri ne šventinė diena. Tik tai gali tęstis ilgiau, tarkim tarp Visų Šventų ir Kalėdų. Arba trumpiau,pvz., tarp Kalėdų ir Naujų. Bet, ai nesvarbu. Svarbu, kad visi sėdi darbe ir dejuoja kaip reikėjo 5 dienas gerti, kaip miegojo po 15 valandų ir kaip sunku. Salomėja irgi grįžo į darbą. Kaip stropi darbo bitelė (xi xi xi), nuėjau pas šefą ir priminiau, kad prieš savaitę jis mane vaikė, kad kuo greičiau sudaryčiau planą. Sudariau, paskyriau susirinkimą. O šitasis buvo nustumtas į neribotą laiką… Kadangi, aš noriu dirbti, tai priminiau, kad esu… Čia aš, gyva, tarė Lietuva (gal dar neišsiblaiviau?). Ir vėl buvau nustumta į rytojų. Shit… Ir dar buvo pasakyta, mūsų Salomėja dirbt labai veržiasi…Tai jau jaučiu kaip nusodins mane. Vien už tai. Tačiau, šiandien dirbti negalėjau. Nes kol to plano nepatvirtins, darbas beprasmis. Todėl dar syk apžvelgus planą… Dar susibraižius šį tą, atsakius skaitytojų laiškus… Pasidarius kelis screenshotus, kurie gali būti nereikalingi po to susirinkimo…  Ieškojau… … mobiliakui paveikslėlių. Ir man labai įdomu psidarė… Na baisiai smalsu, kada ateis galas toms dažnai matomoms reklamoms, kurios siūlo už mokestį nusipirkti paveikslėlių ar melodijų (tipo one.lt,  tygis.lt, ra7.lt). Juk pilna jų nemokamų internete. Ir nekalbu apie piratavimą. Daugybė puslapių, pvz., kad ir čia http://gallery.mobile9.com/ , kur galima siųsti nemokamai, įsikelti laidu, kuris dažniausiai būna su telefonu. Arba per gprs iš to paties puslapio parsipūsti. Bet tos reklamos tokios dažnos, kad vis dar kyla klausimas, negi apsimoka?

8 thoughts on “Ir vėl aš darbe, arba kas perka paveikslėlius už pinigus?”

  1. Bet kad aš pažįstu tokių mažių (trečia klasė), kur torrentus sugeba parsiųst (kas man dažnai mistika), o čia tik paprasti paveiksliukai ir mokėt nereikia….

  2. Na aš galvoju gal tiesiog iš inercijos. Ir svarstau ar ilgai dar tai bus pelninga? nes juk ir neto kavinės jau užsidarė, o pelninga juk buvo.

  3. Na, iš tingėjimo žmogus padaro daug kvailų dalykų- paveiksliukai ir kt. už kelis litus- vienas iš tų. Kita vertus, ne kiekvienas žino kas tas wap’as, galų gale nemoka naudotis internetu (paieška ir pan.).

  4. DĖMESIO! Įsitikinkite, kad jūsų telefone įjungta GPRS paslauga ir aktyvizuoti GPRS nustatymai.
    Toks pranešimas one.lt norint parsisiųst paveiksliuką. Taigi bent jau GPRS įsijungti tenka. O po to jau nebežinau kam tas one.lt belieka reikalingas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *