Hello, Rugsėji!

Bye, Vasara! Sako, kad kai liūdna kai kažkas baigiasi, reiškia, kad buvo gerai. Aš tai sakyčiau, kad ši vasara buvo viena geresnių ever. Net nežinau kodėl, tiesiog smulkmenomis gal? Kiekvienais metais laukiu to metų laiko, o jam bėgant visada jaučiu, kad prašvaistau laiką veltui, kad ne tam vasaros norėjau. Šiemet kitaip. Šiemet visko tiek daug buvo, kad net tenka griebtis visokių facebookų idant prisiminti.

Pvz., birželio pradžioje plaukėme baidarėmis. Man net neįtikėtina, nes po to tiek daug vyko, kad šį faktą tikrai atsiminiau tik knisdamasi po archyvus.

Gal tame įtakos buvo ir išvaizdos pokyčiuose? Auginau auginau plaukus. Tada birželio praždioje pasvaigau apie kažką tokio:tumblr_m3vpw2Azqo1rveateo1_500

Padūsavau, kad tai ne man, kad man netiks ir norėčiau sakyti, kad palikau tą mintį. Bet nepalikau. Ir iki vestuvių likus porai savaičių įkalbėjau brangiausiąjį griebtis skutimo mašinėlės.

11147881_955172231169720_8228270947002410892_o

O dabar aš iš viso skusta ryža ir kartais žaliomis akimis 🙂

Vėliau turėjom itin linksmą savaitgalį su pačia nerealiausia vestuvine fotosesija.

11406460_957185890968354_4346067392494750919_n

Na ir žinoma birželio gale buvo vestuvės. Pamenu viena pažįstama iš forumo per mytą klausė: “tai kada gi ta didžioji diena”. Pats klausimas man sukėlė šypsnį. Didžioji? Kuri diena šią vasarą buvo didžioji? Tikra ne ta dėl, kurios tiek parintis teko ir iki paskutinės minutės abejoti ar gerai padarėm, kad nedarėm slaptų vestuvių. Gal ta prabudom kitą rytą? O gal ta kai pirmą kartą gyvenime pamačiau kalnus? O gal ta, kai supratau, kad visgi nesulūžau?

Pirmą liepos savaitgalį keliavome į Saremos salą. Ši kelionė davė daugiau nei vien vaizdų. Jos metu atradome naujų žmonių, su kuriais smagu leisti laiką. Iš to atsirado mūsų maža grupelė.

logo

Tikiuosi, kad dar nemažai pačilinsim raidindami :).

Liepą spėjome net aplankyti draugus ir sudalyvauti krikštynose 🙂 Tai ir vėl buvo važiavimas motociklu. Po to savaitgalį poilsiavome druskininkuose, nes reikėjo pailsėti prie atostogas :D.

10 dienų kelionė į Slovakiją ir Čekiją įsiminė kaip sunki, bet įdomi. Kartočiau ir vėl!

Nespėjom grįžti ir savaitgalį sutikom švęsdami čileriųirraiderių gimtadienį. Pirmą kartą teko plūduriuoti ežere ir stebėti krentančias žvaigždes. Na ir dar ne viskas, dar gi sudalyvavome mototurizmo ralyje. Renginys sukėlė truputį adrenalino, buvo įdomus, bet labiausiai dėl to, kad komanda puiki.

Ech, šauni vasara buvo. Ir kodėl jos tokios trumpos? Nespėjau net ilgo sijono išsitraukt 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *