Geriausias komplimentas

Priešistorė (prieš kelias savaites).
Jau rašiau, kad darbas padovanojo 100lt Kristianos čekį. Ilgai sukusi galvą sumąsčiau nusipirkt tokį dalyką, kokiam paparastai neskirčiau tiek pinigo. Tai DIOR 99lt kainuojantis tušas. Juk kartais norisi išmėgit ar 3k. daugiau kainuojantis nei įprastai naudojamas daiktas, bus 3k gersnis. (Nėra jei ką).
Istorija (vakar).
Sedim su brangiuoju picerijoj. Ir kažkaip pasisuko kalba apie pirkinius. Klausia jis manęs kaipgi man DIOR tušas patinka. Sakau, kad visai nieko, nors tikėjausi didesnio stebuklo. Jis sako, tai dabar juo pasidažius? Išpūčiu akis… Taigi aš visai nepasidažius… Ir sako, taip gerai atrodo?? Va čia tai komplimentas. Netikėtas.
P.S. Pasiaiškinimas. Na taip, nesidažiau. Nes į Šudopolį važiavom. O aš esu iš tų, kur keliaudamos į parduotuvę, kad ir kokia didelė ji bebūtų, nesivargina išsipustyt kaip į klubą arba teatrą…

3 thoughts on “Geriausias komplimentas”

  1. Dėkui, kad pranešei, jog nėra geresnis. Sutaupei mums pinigo 😉
    Va dar vienas dalykas apie vyrus, kurio aš absoliučiai nesuprantu: kaip jie kartais nepastebi, ar mes pasidažiusios, ar ne? Na taip, ant mano vokų niekada nebūna violetinių šešėlių, o ant lūpų – raudono dažo, bet tušas, pudra – nejau tai taip nepastebima?

  2. Vyrai nesupranta, kada moterys yra pasidažiusios, jeigu jos moka dažytis 🙂 Kai pamato fyfą violetiniais akių šešėliais ir sulipusiom blakstienom, tada sako: kiek špakliaus! Nors gal kita mergina to špakliaus ir daugiau prisitepus, tik meistriškiau. Bet tada jie sako: kokia graži!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *