Buitiniai juokingumai

Sumanai žmogus pirmą kartą naujoj vietoj mokesčius apmokėti. Ir vai tai tai vai tai tai sudegė katės namai 🙂 Pvz., šiluma. Prisijungi sistemoj, randi sąskaitą. Ir žinai kiek mokėti. Tada užsimanai susimokėti. O kur? Na suprantu, yra tos knygelės visokios ir panašiai. Bet visa tai turi susiprasti išnagrinėjęs bankininkystę. Ten randi vietą, kur viską reikia surašyti elektrą, vandenį ir pan.
Bet pradėkime nuo to, kad beveik visos įstaigos turi savo savitarnos sistemą, kur parašyta (turbūt) iki kiek sumokėta (nes mes nežinom iki kiek tiksliai užmokėjo buvę savininkai). Popierinės sąskaitos čia neateina. Tai va. Jungiamės prie elektros. Cha cha! Sako nėra tokių vartotojų. Po skambučio paaiškėja, kad sistemoje atsirasime tik po 2 savaičių!!! Matyt atostogauja tas žmogus, kuris G raidę į sistemą įvedinėja.
Dujos. Reikia įvesti knygelės nr. ir 7 asmens kodo skaičius. Padarom. Nieko. Visiškai. Tiesa, puslapis sumirga ir tie laukeliai išsivalo. Jokio pranešimo apie tai, kad kas nors blogai. Bet ir jokio prisijungimo.
Vanduo. Reikia užpildyt formą, kad gauti slaptažodį. Formos pabaigoje mygtukas “siųsti”. Kuris nieko nedaro :). Bandyta su 3 naršyklėmis. Tiesiog nieko nedaro.
Na kaip nors 🙂 Galima gi ir akmens amžiaus būdu. Bet tiesiog labai linksma, kad nei viena sistema neveikia. Beje, įtariu, kad visiems kitiems viskas puikiai pasiseka:).

5 thoughts on “Buitiniai juokingumai”

  1. Man net minčių nekilo mokėti per atskiras svetaines 🙂 Suvedi viską į el. atsiskaitymo knygelę ir psio 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *