Aštuoni ∞8∞

Laikas yra reliatyvus ir niekas dėl šito fakto nesiginčija. O kaip santykiuose? Kai pradėjau draugauti su brangiuoju, mes minėdavom kiekvieno mėnesio sukaktuves. Štai jau mėnesį esam kartu. Štai jau trys. Oho, koks jubiliejus – visas pusmetis. Praėjus metams jau atrodė, kad draugaujam visą amžinybę, pažįstam vienas kitą. Įvertinus tai, kad gyvenome skirtinguose miestuose, ir tikrai nesimatėm kas dieną, tai šiek tiek naivu.
Pradraugavus du metus, jau atrodė, kad santykiai brandūs ir rimti. Retas, kuris tokio amžiaus tiek pratempia be stresų, pykčių ir ala išsiskyrimų. O mes sau ramiai buvom pora. Prabėgus dviems metams – apsigyvenom kartu. O kam nuomotis du butus, jei laiką leidi viename?
Trys, keturi, penki metai. Augom kartu. Aš ir mokyklą spėjau baigt. Ir linksmai studentiškai pagyvent, pasimokyt. Pastovūs santykiai tam visai netrukdė, kaip kad bandydavo paporint kiti protinguoliai. Mat laisvės kažkam reikia. O tai gi niekas ir nelaiko surišęs.
Šeši metai. Gavau pasiūlymą tekėt. Ar reikėjo? Nežinau, nes niekas nepasikeitė, o taip prabėgo ir septinti metai.
O šiandien lygiai aštuoni metai, kai nusprendėm būt kartu. Nelabai tikisi. Nes tai gana ilgas laiko tarpas. Ir prabėgo jie tikrai greitai. Kiek gyvenamųjų vietų pakeista. Kiek apskritai, viskas pasikeitė pradedant materialine padėtimi, baigiant suvokimu apie gyvenimą. Visgi aštuoni metai daug (bet net neabejoju, kad po 5 metų rašysiu šiek tiek kitaip).

9 thoughts on “Aštuoni ∞8∞”

 1. Taipgi taipgi, kaipgis, daug. Prieš dabartinį brangiausiąjį turėjau kitą brangiausiąjį, su kuriuo taipogi aštuonerius metus buvom išdraugavę. Tame pačiame mieste, susitikinėdami dažnai. Nors tai baigėsi ne sutuoktuvėmis, visgi galiu pasakyt, kad per tiek laiko galima žmogų pažinti. O Jums linkiu ir toliau taip!!!

 2. Aštuoni labai simbolinis skaičius – du žiedai 🙂
  Daug laiko kartu – visi kampai apšlifuoti, liko tik gerieji dalykai.
  Su kuo ir sveikinu ta proga! 🙂

 3. Maniškis skaičius – 12, skaičiuojant nuo pirmos pažinties. Susipažinom, kai dar paso neturėjau (beje, per fantastinę literatūrą :), po ~4 metų kažkaip natūraliai pasakėm, kad susituoksim, dar po ~3 metų taip ir padarėm 🙂 Galima buvo ir anksčiau, bet kažkaip neprisiruošdavom, tai matyt, ne taip ir reikėjo tada 🙂
  Per tiek laiko suradau kontrargumentą teiginiui “nu kiek gi svarbu tas štampukas pase?” – tiesiog ateitis stabilesnė, kiek tai priklauso nuo tavęs paties.

 4. Man tai visada būna įdomu “koks štampukas pase”? Mano pase tokio nėr:) Ant tapatybės kortelės irgi nėr:) Bet turiu ne tik išskirtinį varda, o ir pavardę. Dar žinojima, kad yra su kuo per pasaulį keliaut.
  P.S. Kažkodėl, nežinau kodėl, nemaniau, kad Adis vedęs:) Tai yra iki šiol ta tema negalvojau, o kad dabar parašei tai kažkaip galvoju, kad jei būčiau galvojus, būčiau neteisingai sugalvojus….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *