ar reikėtų dar ką nors išrasti?

“ar reikėtu dar ka nors išrasti?”, klausia internautas googlės, o patenka į mano blogą. Manau, kad taip taip taip. Galėtų kas nors išrasti tikrą klaidų tikrinimą. Parašai sakinį, o tau ne tik klaidas žodžiuose pavingiuoja, bet ir stilių ištaiso, tegul ir ne automatiškai! Užtektų, kad dešinio klavišo meniu parašytų aiškią gramatikos taisyklę ir standartinį jos taikymo pavyzdį.
“ar šiandien penktadienis” jie klausia beveik kiekvieną penktadienį! Kalendorius neveikia? Darbdaviai persuko į pirmadienį? Bet šiaip tai ne! Šiandien yra pirmadienis!
“bejausme kale”, gūglinėtojau, neegzistuoja. Sako, kad šunims galima išoperuoti balso stygas, bet na su jausmais tai šitaip nepavyks!
“blondinės kvailos raudonplaukės”. Perskaičiusi šią paieškos frazę sutrikau. Čia panašiai, kaip ir pasigailėti negalima bausti? “Blondinės kvailos. Raudonplaukės!”, “Blondinės! Raudonplaukės kvailos”. “(mielos) blondinės, kvailos (tos) raudonplaukės”, “blondinės kvailos, (mielos) raudonplaukės” 🙂
“eilėraštis apie šuniuką”. Ir kodėl ateina pas mane? Aš moku vieną vienintelį eilėraštuką, tai apie naujų metų dieną ir genius.
enciklopedija kompiuterio perinstaliavimui” – kad ir kas tai bebūtų, manau turėtų būti tikrai labai įdomus dalykas.
is dainos istrint zodzius programa“. Mielas vaike, reikėtų domėtis tautosaka, kuri jau nuo seno skelbia, kad iš dainos žodžių neištrinsi!
“kaip elgtis su choleriku”. Man kas nors papasakotų, tai daug mažiau skysčių prarasčiau.
Ir kas per ieškotojus per ambicijos? “kaip sukurti feisbuk“. Dar vieną? Ar kaip čia? Nes nu šitas tai jau sukurtas, tai gal ačiū ir daugiau nebereikia? Versimės su šituo?
Labai jau aktualu visiems darbas: “kodel noreciau dirbti”, “kodel nori cia dirbti”, koki darba man dirbti”, “koki darba rinktis”. Mieli vaikai, niekuo negaliu padėt! Aš pati neturiu darbo, į klausimą kodėl norėčiau, galiu atsakyti tik, tam kad galėčiau mokesčius apmokėt, o kokį rinktis, ai jau nepatarsiu iš principo ir keršto, nes man irgi niekas nepataria. vo.
“kopūstai darže”.  Mhm… Tikrai verta paieškos. Tai yra toks mistinis, fenomenalus reikalas. Kopūstai. Darže!!! Kviesti NSO ekspertus?
Labai man juokingas pasirodė “programa kuri padeda torrentui“. Kuo padeda, leiskit paklausti, o tada jau ir programos paieškosim:)
“salomejos vardo diena“. Ačiū kad domitės. Lapkričio 18 :). Nei vienas nepasveikinot, nors ir žinot, kaip aš sureikšminu savo pavadinimą 🙂 Miau
P.S. Kadangi bloge išsiskyrė, kai kurie įrašai, tai sukūriau naują kategoriją 🙂 Cha.

One thought on “ar reikėtų dar ką nors išrasti?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *