3032

Labas,

kada rašiau tau čia paskutinį laišką jau nė nepamenu. Pernai? Užpernai? Turbūt ir laukt nustojai. Bet gal smagu, kai netikėtai sulauki.
Gyvenu gerai. Aš sakau, kad šie metai blogi, o jis sako, kad ne, viskas gi puiku, klausia kas blogai. Ir aš atsakymo tai neturiu. Gyvenimas sudėliotas iš smulkmenų ir pagrindiniai dalykai yra paprasti: keliesi, geri kavą, dirbi, eini, pramogauji, miegi. Stengiesi nesirgti, stengiesi šypsotis, stengiesi eiti, o ne vilkti kojas. O smulkmenos? Kažkas sulūžta, kažkas nusikelia, kažkas nepasiseka, kažkur neišvažiuoji, nors pats nežinai kodėl, susapnuoji pilnatinį sapną. Su kažkuo susiginčiji, sudyla gražiausi džinsai, mėgstamiausią tualetinio popieriaus rūšį suprastina gamintojas. Juokinga. Nereikšminga. Banalu. Bet visuma kaip avilys. Dūzgia. Linksmu dūzgimu. Arba piktu. Arba neramiu. Tokiu, kuris ramiai užliūliuoja miegoti, arba kaip tik neleidžia užmigti. Aš vis pagalvoju, kad šie metai nuo kitų skiriasi planais. Mes niekada neplanuojam. Nežinau ką veiksim kitą savaitgalį, kada bus atostogos ir kaip jas leisim. O šiemet kitaip. Šiemet su nekantra laukėm pavasario, nes motociklas, kelias, nuotykiai. Vasaros, nes vestuvės, kelionės, nuotykiai. O kai planuoji, tada labiau kreipi dėmesį į smulkmenas. Kažkas sulūžta, kažkas nusikelia, kažkas nepasiseka, kažkur neišvažiuoji, nors pats nežinai kodėl, susapnuoji pilnatinį sapną, pinigus pagrobia buitis. Su kažkuo susiginčiji, sugadini mėgstamiausius sportbačius, neberandi pirkti skaniausios kavos pupelių. Juokinga. Nereikšminga. Banalu.
Ar šis laiškas liūdnas? Nė kiek. Prieš pradėdama rašyti aš pagalvojau, kad pasakiusi, jog metai blogi net negaliu prisiminti kodėl ir kada taip pagalvojau. Esu burbeklė, nemėgstu žmonių (aha, vis dar, kai man pasako, kad kažkur eisim, kažkas ateis, su kažkuo susitiksim, mane ištinka lengvas “ne ne ne” priepuolis, net jei tas kažkas yra artimas), ir šypsotis nemėgstu, bet iš esmės esu optimistė. Dar niekada nebuvau pamiršus, kad viskas bus gerai, taip kaip turi būti ir tik geryn ir geryn. Nesvarbu, kad lis. Nes myliu, nes svajoju, nes vasara ateina!
O tu? Kaip tu?
Linkėjimai,

Salomėja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *