2932

Pastaruoju metu vis stebiuosi tuo, kad jau seniai nebeturi stebinti. O gi tuo, koks tu esi neįdomus kitiems, ir kokie jie patys sau įdomus. Na ir iš tiesų, o ko jau čia tu turi būt įdomus, na? Gal dėl konteksto?

Na štai pvz., jau pusė mėnesio praėjo nuo to laiko kai facebook’e santykių statusas pasikeitė į engaged. Na įspūdinga, pvz., kad tai soc. tinkle palaikino 70 žmonių, tarp kurių buvo nemaža dalis tokių, kurie per visus metus kiek esu FB nieko neparašė (savo sienoje) ir nepalaikino jokio kito mano įrašo, tikrai galvojau, kad jų nėra :).

Na ir iš viso to seka pasekmės. Matyt jų, tų pasekmių, tokia prigimtis – sekioti. Keli tie nematomi pažįstami pirmą kartą per 6 metus parašė žinutes, tarsi apie nieką, kaip sekasi, kaip gyveni, tai sveikinu. Hm, sakau, taigi, kad su tuo pačiu, nieko naujo iš esmės? Na išskyrus tas nustebinusias žinutes. Dar keli draugai patys save jau pasikvietė į tas tariamas vestuves – tai jau reikia ruošti aprangą, valio valio. Dar keli žmonės irgi išreiškė spaudimą “tai būtinai praneškit, gi suplanuoti reikia”. Čia man iškilo klausimas, ar tikrai visi veržiasi liudininkais būti? Nes mano žiniomis santuokos ceremonijoje privalo dalyvauti besituokiantieji (kažkaip juokingai skamba žodis jaunieji) ir du pilnamečiai liudininkai. Fin.

Nagi niekas neklausė ar bus balius, niekas neklausė kokiam mieste viskas bus, niekas neklausė net kokioje šalyje (juk madinga dabar šiltų kraštų paplūdimiuose, NU!). Ar mes norim festivalio, ar slaptų vestuvių. Kam gi tai įdomu :).

Iš to seka išvados, kad jeigu sugalvosi daryti viską taip kaip nori, pvz. (tik pvz., nes mano fantazija laki, aš galiu daug pavyzdžių sugalvoti ir nė viename jų nebus pasitikimo su duona bei druska), padedam parašą, šokam ant moco, lekiam į kelionę po Europą, grįžę lankom artimuosius su šakočiu ir rodom žiedus bei santuokos liudijimą :), tai bus daug pykčių, nepatenkintų, paniurusių, įskaudintų, neįvertintų.

Kokia viso to išvada? Nesituokti nes būtent šiuo atveju nelieka nuskriaustų, mes gyvenam sau kaip gyvenę, o visi kiti neturi dėl ko piktintis.

Na o jei visgi, tai turiu laiko pradėti badauti, kad galėčiau atrodyti kaip nors taip (nuotrauką iš pinteresto prigriebiau):vvv

 

 

2 thoughts on “2932”

  1. Taip, kai kokie tik iš matymo pažįstami naudoja tavo šventes kaip rampą parodyti kokie gi jie iš tikro faini ir viską ten tai viena, bet kai tokį šou atlikti susiruošia ir tie, kurie artimiausi, tai pasirinkimas lieka perkelt veiksmą į Čepkelių vidurį, ten, kur bristi reikia visą gerą pusdienį ir tikrai ne koks komfortas.
    O ką, iškart išsispręstų visas reikalas.

  2. Nesituokti? Tu juokauji? Nieko nebus. Nes bus lygiai tiek pat nepatenkintų ir aiškinančių, kad jau laikas tuoktis, kiek gi galima laukti, kiek tų kurie būtų nepatenkinti nepakviesti.
    Buvo rašyta kažkada – turi vaikiną? ne – senmergė, taip – kada vestuvės, susituokus? būtinai reik vaiko, turi vieną – reikia antro, turi du – reik trečio, turis tris – vargšė ir t.t. Toks ratas niekad nesibaigia, visi tik kišasi ir kišasi į tavo gyvenimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *