2637

Šiandien užsukau į Maximos tualetą. Paskui mane užėjo vyras. Daug nesidairė, šovė į laisvą kabiną ir tiek žinių. Aš kažkodėl net nepagalvojau, kad čia kas nors neįprasto, kol būdama kitoje kabinoje neišgirdau kaip puolė kvaksėti vištos, oi tai yra moterys, kurios plovė-džiovino rankas. Kva kva kva, ten vyras! Kva kva kva, o tai gal visai ir ne vyras (tipo supraskit, čia jų toks sarkazmas, kad tas vyras išgirdęs susiprastų užėjęs į moterų tualetą ir labai susigėdęs). Kva kva kva, bet gal tikrai ne vyras!!!

Šiaip jau aš iš viso nelabai suprantu kodėl tualetai skirstomi į vyriškus ir moteriškus. Tik vieną išvadą sugalvoju, kad vyrams bendroje eilėje nenusibostų laukti ir neapmyžtų visų kampų. Nes niekada oi niekada nesuprantu, ką jos ten veikia ir bestovėdama eilėje prisigalvoju visokių variantų, pvz, kad nusirengia nuogai, atlieka reikalą, tada vėl viską gražiai susirengia. Namuose juk neturime atskiro tualeto nuo brolių, tėčių, vyrų?

Dar šiandien pasivažinėjau iki Vilkpėdės bazių ir nusiaubiau kosmetikos parduotuves Elevitą ir Martiną. Dabar jei pasuksiu link tokio skyrelio, ar atsidarysiu kosmetikos e-shopą tai kirskit man per nagus. Pirmą kartą važiavau troleibusu tuo maršrutu ir galvojau, kad vistiek man į mistines bazes važiuot mažiau nejauku nei į kokias Justiniškes. O praeitą savaitę teko per vieną valandą būti Justiniškėse, Karoliniškėse ir Pilaitėje. Tik mašinoje, bet nu kaip man keista tie miegamieji rajonai. Kažkokie beveidžiai. Baisu kažkaip. Aną kartą pasidarė smalsu, kaip čia mūsų kiemo namus pastatė, tai panagrinėjau Vilniaus paveldo puslapį. Mes irgi gyvename 1969 metais statytame sovietiniame daugiabutyje, bet greta mūsų (namo sienos liečiasi) stovi 1860 – 1914 laikotarpio namas. O kitoje pusėje, mūsų butas liečiasi su kitu 1860 – 1914 laikotarpio namu. Uždarą kiemą papildo 1959 metais statytas sovietinio tipo namas, kuris visiškai nepanašus į mūsiškį, 10 metų naujesnį, o pačiam to kiemo viduryje dar stovi senas 1860 – 1914 laikotarpio namas. Nesakykit, tokia eklektika visai fun. Galva nesusisuka, kaip žiūrint į tuos visus vienodus blokus. Bet gal čia dėl to, kad aš tik labai trumpai tokiuose rajonuose gyvenau. Maždaug 10% savo gyvenimo.

Na tai va. O su kaimynais konkuruojam dėl zylių, nes pasirodo čia visi turi lesyklėles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *