Tokia noriu būti dabar

Girdėtos frazės:
esu koks esu;
man patinka būti koks esu;
myliu save tokį ir ne kitokį?
Man tai girdėtos. Ne kartą ištartos (na ne ta trečioji). Ir kai tai sakydavau, tai nemeluodavau. Bet šiandien, šią akimirką, šią sekundę noriu pasvajoti. Leisti sau pagalvoti, kokia galėčiau būti, jei turėčiau neribotą pasirinkimą keistis. Tik šią sekundę, nes kokia noriu būti dabar, gal visai nenorėčiau būti po valandos.
Taigi, pirma mintis apie išvaizdą. Čia aš norėčiau plius 3 cm į ūgį (kam man to reikia tai nė nežinau), -5 kg (kaži kiek atsirastų to nenorinčių, net jei jau labai tobulos jaučiasi). Norėčiau, kad mano plaukai būtų ryškiai, nenatūraliai, rėksmingai ryži. Ir dvigubai ilgesni nei yra dabar. Gal net daugiau nei dvigubai. Bet ne mažiau garbanori ir dar labiau susivėlę. Kaip pas tikrą laumę. Ir akys žalios žalios… To užtektų, nereikia nei dailios nosytės, baltų tiesių dantų ar ilgų kojų, tik duokit, ko prašiau prieš tai. Jėtau, kokia graži būčiau. Ale beveik lengvai pasiekiami tie mano norai, a? Tik plaukai neauga greitai, deja.
Štai turint naują išvaizdą reikia pasilipdyti ir vidų. Taip… noriu dar labiau išlavintos nuojautos. Noriu būti bejausmė kalė. Nes jau seniai supratau, kad nieko gero iš tų jausmų, arba jų nevertina, arba pati nevertini tų kuriuos gauni. Noriu, kad neskaudėtų kandant, kad sąžinė negraužtų perlipus per atsiritusią galvą. Noriu būti dar ciniškesnė, visada vietoje ir pačiu tuo tuo tuo momentu. Drąsos gi dar man reikia. Nes ir dabar padarau viską ką noriu, ale prieš tai bijau be jokio saiko.
Dargi norėčiau daug visko žinoti, kai kuriose srityse. Tada, klausydama, kaip kas nors nusišneka, nuleisčiau galvą… Kad niekas kandžios šypsenos nematytų, gal pieščiau… bet niekada nepasakyčiau, kad ei žmogau nusišneki. Tik žinočiau.
Tokia aš noriu būti dabar. Dabar, kai iš tiesų visa susivėlusi, su naktiniais sėdžiu po raudonu dekiuku, su raudonu kompu ant kelių. Dabar, kai viena akimi žiūriu į drabužius ir galvoju ką ryt apsirengti. Dabar, kai mane užvaldęs ilgesiukas. Dabar, kai vis dar bijau dėl to š. darbe. Dabar, kai planuoju baigti skaityti knygą. Tokia noriu būti dabar. Ir gal po akimirkos jau viskas bus pasikeitę.
O geriausia, kad ryt prabusiu savimi 🙂 Tokia, kuri sakys, kad esu kokia esu. Labanakt.

5 thoughts on “Tokia noriu būti dabar”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *