Stilinga………….!!!!!!!!!!!!

Taigi šiemet vėl siaučia stilingų blogų apdovanojimai (Stylish Blog Award). Pernai gavau tokį apdovanojimą, bet nuignoravau. Nes ai. Šiemet ir vėl man jį paskyrė ir galvoju gi imsiu ir nenuignoruosiu 🙂 Vienas kitas kartas paskui bandą nekenkia :). Taigi gavau šitą reikalą iš PinkCity. Niekada nesigilinau kas visą tai sugalvojo. Žinau tik trumpas taisykles:

  • Tinklaraštis, gavęs šį apdovanojimą, turi paskelbti, iš ko jį gavo.
  • Tinklaraščio savininkas turi parašyti apie save 7 dalykus.
  • Tinklaraštininkas turi paskelbti blogus ar blogą, kuriems perduoda apdovanojimą.
  • Gaunantieji “Stylish Blog Award” turi būti apšviesti ir supažindinti.

7 dalykai apie save? Hm, aš gi rašau taip dažnai, kad visi jau visą žino. Bet jei kartojimas yra mokslų motina, tai gal imsiu ir pasikartosiu.

1. Labai labai nemėgstu, kai lietuviškai rašoma be lietuviškų raidžių. Nesuprantu daugelio pasiteisinimų, nemanau, kad taip greičiau, o jei ir greičiau tai ką? Atmetu darbinius pasiūlymus jei jie rašyti šveplai.

2. Negaliu pakęsti ikrų nors niekada jų nevalgiau. Man tai yra kažkas vizualiai, morališkai ir visaip kaip kitaip baisu.

3. Turiu lengvą pamišimą dėl atvirlaiškių. Nuolatos juos medžioju, perku, siunčiu, bėgioju iki pašto dėžutės kas rytą ir galiausiai net atidariau elektroninę parduotuvę. Viskas iš tos aistros.

4. Aš nemėgstu gaminti valgyti ir tai mūsų namuose daro Jis. Bet jei jau ką nors gaminu – man visada gaunasi gerai ir skaniai. Gamindama VISADA improvizuoju. Niekada nesu gaminusi tiksliai pagal receptą, turbūt niekada nesu gaminusi du kartus taip pat nieko patiekale nepakeisdama.

5. Slapta aš svajoju apie banalias, tingias atostogas šiltuose kraštuose, kur daug saulės ir šiltas vanduo. Nors vieną kartą gyvenime! Prie to pačio – niekada nesu skridusi lėktuvu.

6. Neturiu skolų ir paskolų, išsimokėtinų daiktų. Mažiausią savo gyvenime atlyginimą uždirbu būtent dabar ir jis yra 27,7 kartus mažesnis už didžiausią mano gyvenimą gautą atlyginimą (tokį gavau savo pirmame darbe maždaug po kokių 8 mėnesių). Ir dabartis man gerokai labiau patinka.

7. Turiu katinų glostymo ligą. Tik pamatau kokį ir iš karto noriu glostyti. 🙂 Net jei jis purvinas laukinis katinas.

Na ir kam čia perduoti apdovanojimą, a? Skiriu jį g12 :), žmogui, kuris visada skeptiškai žiūri į tokias pievas. Dar labiau nei aš.

Bet tas blogas turi savo stiliuką, tegul ir kaip vienas redaktorius sakė – neįkišamą į jokią kategoriją. O ir mano piešinio fragmentas puošia tinklaraštį 🙂

One thought on “Stilinga………….!!!!!!!!!!!!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *