Sprendimai ir rezultatai

Šiandien PinkCity rašinys privertė mane susimąstyti (aha, pasirodo kartais kas nors priverčia mane galvoti). Ar tikrai mes patys darome sprendimus? Ar galim kaltinti save dėl to, kad einame per tiltą, kuris tuo metu sugriūna? Galėjome juk neiti. PinkCity minimi paraleliniai pasauliai labai dažnai mano galvoje. Tikrai yra įvykių, kuriuos norėčiau pakeisti, ar bent jau pažiūrėti kaip būtų buvę. Aš netgi manau, kad kitos Salomėjos gyvena tuose pasauliuose. Kartais netgi mūsų keliai susikerta. Tačiau visgi bet argi. Ar būtent mes darom sprendimus, ar tik galvojam, kad darom?
Būdama maža galvojau, kad būsiu žurnalistė. Kažkur 5-9 klasės etapuose. Po to, kai jau susiformavo mano būdas supratau, kad žurnalistai ne tik rašo. Kad dar reikia daug bendraut akis į akį su pašnekovais. Skambinėt, lakstyt su diktofonu, o gal fotoaparatu. Man ta mintis nepatiko. Todėl priėmiau sprendimą (1) ir nusprendžiau, kad tikslieji mokslai visgi man patinka labiau. Todėl sugalvojau, kad studijuosiu ką nors tokio panašaus į kompiuterių inžineriją. Tada sutikau savo būsimą vyrą ir padariau sprendimą (2) studijuoti Kaune nors visada norėjau Vilniaus. Pasirinkau elektronikos inžinerijos studijas.
Galutinis rezultatas (1). Aš vistiek gyvenu Vilniuje ir dirbu žurnale redaktore. Taigi priimdama sprendimus nr. 1 ir 2 aš lyg ir priešinausi rezultatui nr. 1 . Tačiau kažkas gal nulemta iš kur nors kitur?
Kai pagalvoji jei būčiau studijavus žurnalistiką greičiausiai čia nedirbčiau. Nes būčiau studijas metais anksčiau baigus, o tada gal darbuotojų neieškojo. Ir šiaip nežinia ką veikia ano paralelinio pasaulio Salomėja, kuri pasirinko studijas Vilniuje.

5 thoughts on “Sprendimai ir rezultatai”

  1. Tu žinok neįsivaizduoji koks yra smagumas (kulniukais trypiu grindis, akys mirksi mirksi, stengiuos kuo greičiau rašyt, apimta entuziazmo), kai parašai kažką ir žmonės (turiu omeny ir tamstos kolegę Laurą) SUPRANTA KĄ NORĖJAI PASAKYTI. Viena iš kelių alternatyvų renkantis studijas taip pat buvo žurnalistika, ir dabar aš pagalvojau, kad jei norėčiau, galėčiau pabandyt. Iš esmės ta mintis ir buvo pradinis kabliukas rašyt įrašą. O Tavo istorija yra pavyzdys, kad oi kaip bet kas įmanoma…

  2. (as irgi, as irgi supratau!) paraleliniai pasauliai yra jega (: noreciau susitikt kokia nors alternatyvia-save..
    o siaip man kartais labai patinka bandyt atsekt, koks ivykiai realiai itakojo tai kur esu ir kas esu dabar. keisciausia, kad kartais viska lemia mazos mazos smulkmenos, apie kurias siaip net nepagalvotum. Pvz gerai pagalvojus vos ne visa mano dabartini gyvenima galima butu sukabint ant to kad Roota besimokydama mokykloje domejosi astronomija (: Sniego kamuolio efektas, ne kitaip.
    net siurpuliukas perbega kai tokius dalykus suvoki

  3. O aš kaip pagalvoju, kad romantime mano gyvenimo pusę nulėmė tai, kad prieš 8 metus užėjau į IRC ir sulaukusi žinutės pavadintos “nekenčiu poetų” atsakiau “aš irgi”.
    O ištikrųjų tai kompiuterinėj slėpėmes nuo mokytojos. Ten ta IRC ir pamėginau… ech sutapimai.

  4. Kažkaip labai jau viskas beveik sutampa.. Aš į IRC pirmą kartą įlindau 1997 tai jau galima sakyt 10 metų stažas (siaubas kaip laikas greit bėga). Irgi daug įtakos padarė tam kokia esu dabar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *