72 Kurt Vonnegut "Galapagai"

virselis_Spaudai.inddKurt Vonnegut “Galapagai”
Puslapių skaičius : 278
Mano įvertinimas: 85/100
Oficialiai: Rašytojo fantasto ir paties Vonneguto literatūrinio alter ego Kilgoro Trouto sūnaus Leono Trouto tolimoje ateityje plevenanti siela, prisiminimais grižta į lemtingus 1986 metus, kai žmoniją ištiko katastrofa: Finansinė ir ekonominė krizė, badas, pasaulinis karas, galiausiai paslaptingas virusas padaręs Žemės moteris nevaisingas. Kruiziniu laivu į Galapagų salas plaukę keleiviai, tarp kurių – šešios žmogėdrų kankabonų genties našlaitės, pradeda naują etapą žmonijos evoliucijoje. Iš žmogaus su didelėmis smegenimis, kurios buvo jo visų nelaimių ir kančių priežastis, išsivysto naujas žmogus su mažomis smegenimis ir plaukmenimis… Provokuojantis ir inspiruojantis Kurto Vonneguto romanas – neprilygstamo juodojo jumoro ir satyros meistro pesimistiška improvizacija evoliucijos teorijos tema.
Aš manau: Vonegutą verta skaityt ir skaityt… Tai berods aštunta šio autoriaus knyga, kurią skaitau. Ir sakyčiau man antra pagal gerumą iš skaitytų (po “Katės lopšio”). Pirmą kartą pajutau šiokią tokią intrigą: nu tai kaip ten viskas bus, kaip ten jiems nutiks, kodėl tie žmonės mirs ir t.t. Daug ironijos, lengvas stilius. Rekomenduoju.
Knyga nuosava. Pirkau per sena.lt už 10lt.
Perskaityta 2009 08 28

2 thoughts on “72 Kurt Vonnegut "Galapagai"

  1. Aš iš tikro dar nežinau, ar man patinka, ar ne šis rašytojas. Perskaičiau jo 3 knygas. Buvo gerų vietų, buvo gerų minčių, citatų. bet dabar kas paklaustų apie ką jos, tai nepasakyčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *