71 Nata Minor "Pono Froido skrybėlė"

FroidoSkrybeleVIRSE_OK.inddNata Minor “Pono Froido skrybėlė”
Puslapių skaičius : 102
Mano įvertinimas: 40/100
Oficialiai: Pereito amžiaus pradžios Viena. Zigmundas Froidas išeina pasivaikščioti. Koks nuostabus oras! Laba diena, ponia Ema! Dėdamasis skrybėlę ant galvos, jis nustemba: skrybėlėje ne jo inicialai! Iš kur atsirado šita skrybėlė? Ar nebus jos su savo skrybėle sumaišęs kuris nors iš jo pacientų? Ir štai garsusis gydytojas, sutrikęs dėl apsirikimo, klaidžioja Vienos gatvėmis. Galvą užplūsta trikdančios, keistos, padrikos minčių asociacijos. Didžiulę vietą jose užima rašytojas Artūras Šnicleris (Arthur Schnitzler) ir „toji nepažįstamoji“. Romanas, sudarytas iš Froido gyvenimo ir kūrybos nuotrupų, nestokoja humoro. Skaitytojui pačiam palikta laisvė atskirti fikciją nuo tikrovės.
Mano nuomonė: kažkoks marazmas. Nežinau kodėl šovė man pirkt tokią knygą. Gal dėl paskutinio anotacijos sakinio, gal dėl paties Froido. Bet nei įtraukia, kaip kad padaro detektyvai, nei stilius patrauklus. Nieko gero negaliu pasakyt. Matyt būsiu nesupratusi šitos knygelės (dėl puslapių skaičiaus, nelabai galiu knyga vadinti).
Knyga nuosava. Pirkau per išpardavimą už 5lt. Galiu keist į pienišką šokoladą, ar ką…
Perskaityta 2009 08 27

One thought on “71 Nata Minor "Pono Froido skrybėlė"

  1. Kai pamačiau ją internete, tai irgi “užsikabinau” už Froido. Tačiau, kai perverčiau ją knygyne, tai nesupratau apskritai knygos išleidimo prasmės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *