137(28) Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"

Audrey Niffenegger “Keliautojo laiku žmona”
Mano įvertinimas: 1/3 ( 1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: ir vėl aš skaitau visokius niekalus. Jei yra norinčių galiu perparduot knygą. Kišeninis formatas, tai daug nenulupsiu :P.  Iš esmės tai meilė seilė, tas pats per tą patį. Visuose penkiuose šimtuose puslapių. Idėja gera. Gaėjo ir knyga būt gera. Neperdedu ir daugiau neturiu ką pasakyt.
Oficialiai: Jie susitiko, kai Kler buvo šešeri, Henriui – trisdešimt šešeri; jie susituokė, kai Kler suėjo dvidešimt dveji, o Henriui – trisdešimt. Neįtikėtina, tačiau tokia yra ši nepamirštama Henrio ir Kler meilės istorija, pakaitom pasakojama jų abiejų. Henris kenčia nuo reto genetinio sutrikimo, dėl kurio jis atsiranda ir išnyksta įvairiausiais savo gyvenimo laikotarpiais, nukeliaudamas į ateitį, tai į praeitį. Jų keliai galutinai susikerta dabartyje, tačiau laimę temdo du dalykai: begalinis Kler troškimas susilaukti kūdikio ir stiprėjanti Henrio nuojauta, jog per vieną iš jo kelionių laiku nutiks kai kas baisaus…
Puslapių skaičius: 528
Knyga nuosava.
Perskaityta 2010 01 14

5 comments on “137(28) Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"

 1. Dori

  Paskutiniu metu ir aš sau pradėjau priekaištauti, kad skaitau visokius niekalus. Lengvo pobūdžio knygas, atsipalaidavimui. tai dabar sakiau griebsiu Dotojevskį 🙂
  O šios knygos, kaip ir filmo, nesiruošiu skaityt/žiūrėt. Nepatinka “seilėjimąsis” 🙂

  Reply
 2. Salomėja Post author

  Aš sau nepriekaištauju. Aš iš savęs šaipausi. Tokiais tempais vien “rimtos”, “vertos”, “pamokančios” knygos gali ir nužudyt:) O skaityt man vistiek patinka. Tad tarkim aš gerų knygų perskaitau tiek pat kiek visi, o tarpus užkišu tokiomis :))))

  Reply
 3. Dainius

  o man filmas 2,5/3. Tikrai susižiūrėjo ir buvo geresnis už vidutinį. Net ir logikos klaidos akis nebadė, kas pasitaiko fantastikoje.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *