979(5) Angela Marsons “Žaisti su mirtimi”

Angela Marsons “Žaisti su mirtimi”

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Esu aš skaičiusi pirmąjį autorės knygą apie Kim, tad nedvejodama bibliotekoje pačiupau ir šią. Man labai įdomi yra pagrindinė veikėja. Ji turi labai ne kokią praeities istoriją (žudikė mama, kurios “dėka” antrankiais prie Kim prirakintas mirė brolis, daugybė globėjų namų, vienintelių gerųjų laikinų tėvų mirtis ir t.t.), todėl šie įvykiai labai daug įtakos daro nusikaltimų tyrimams bei santykiams su aplinkiniais. Kim vadovauja nedideliam detektyvų skyriui ir man labai patiko autorės sukurta aplinka. Vadovės atšiaurumą ir socialinių įgūdžių stoką atsveria jos geraširdis ir draugiškai pasišaipyti mėgstantis partneris. Gana smagu skaityti tuos apsižodžiavimus . O šiaip aš dažnai lyginau save su Kim, nes mano bendravimo stilius panašus. Turiu bėdų, ane?

Na, o pati detektyvinė linija yra apie tai, kaip “lavonų fermoje”, vietoje, kurioje tyrinėjami numirėliai, randamos nužudytos moterys. Kas, kodėl, už ką? Veiksmas greitas, tikrai nesnausite. Taip įsijaučiau, kad nieko keisto, jog kita mano knyga yra irgi tos pačios autorės, tik ankstesnė serijos dalis.

Oficialiai: Numirėliai paslapčių neatskleidžia… nebent įsiklausysite.

Mergina nieko nereginčiomis akimis žvelgė į mėlyną dangų, jai iš burnos virto žemės. Virš kruvinos masės buvo pakibęs musių debesis.
Vesterlio mokslinių tyrimų įstaiga skirta ne silpnų nervų žmonėms. Vadinamojoje lavonų fermoje tyrinėjami žmonių puvimo procesai, jos valdose galima rasti įvairios irimo stadijos palaikų. Čia detektyvė inspektorė Kima Stoun su savo komanda užeina neseniai mirusios jaunos moters kūną — panašu, kad žmogžudys rado vietą, idealiai tinkamą nusikaltimams slėpti.
Netrukus užpuolama ir čia mirti paliekama antra mergina; ji apsvaiginta kvaišalais, burna prigrūsta žemių. Stoun ir jos komandai akivaizdu, kad tai to paties žudiko rankų darbas. Bet kiek dar lavonų jie aptiks? Ir kas taps kita auka?
Kai dingsta vietinė reporterė Treisė Frost, įtampa sustiprėja. Aiškėja, kad nusikaltėlio paslapties reikėtų ieškoti praeityje… Bet ar detektyvė Kima Stoun spės išsiaiškinti tiesą anksčiau, nei suluošintos psichikos žmogus pasiglemš dar vieną gyvybę?

Gairės sau: KPS: 368 Kb 2018 11 10

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Mano parduodamos knygos

Dar viena vieta, kur rašau apie knygas: www.venividi.lt/straipsniai/category/knygos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *