980(6) Angela Marsons “Evil Games”

Angela Marsons “Evil Games”

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Skirtingai nei jaunimo trilogijų atveju, kuomet seriją sudaro vieną istorija, detektyvuose dažniausiai nebūtina skaityti knygas iš eilės. Tai atskiros tyrimų istorijos su tais pačiais veikėjais. Tačiau visgi, jei yra galimybė, rekomenduočiau chronologiją. Nes pvz., “Žaisti su mirtimi” Kim turi šunį. O šioje dalyje papasakota, kaip jis atsirado. Atrodo nieko čia svarbaus, su nusikaltimų linija nesusiję, bet vistiek smagiau, kai nežinai, kad štai, ji pasiims šį gyvūną sau.

Šioji dalis patiko vos mažiau už anksčiau aptartą. Bet neretai taip su serijomis būna, kad kuo toliau, tuo geriau :). Šios istorijos vinukas yra sociopatė psichiatrė, kuri savo pacientus pastūmėja atlikti nusikaltimus. Kas ji tokia yra žinoma nuo pat istorijos pradžios, tad intrigos mažai ir ji susideda tik iš to, kada Kim supras, kas vyksta ir kaip pagaliau tai įrodys. Tiesa, šioje knygoje dar daugiau juodos tyrėjos praeities, nes psichiatrė protingoje moteryje pamatė savęs vertą varžovą ir ėmė kapstytis skaitytojams atverdama platesnį peizažą.

Taip, aš tikrai skaitysiu kitas dalis.

Oficialiai: Kai randamas žiauriai užpultas ir nužudytas prievartautojas, detektyvė inspektorė Kima Stoun ir jos komanda gauna užduotį kuo greičiau išspręsti šią bylą. Bet ir toliau vykstant kerštingoms žudynėms, netrukus tampa aišku, kad čia veikia kur kas didesnis blogis. Tyrimui įsibėgėjant, Kima atsiduria didelio pavojaus akivaizdoje, kai asmuo, atliekantis nesveikus eksperimentus, nusižiūri ją. Priešprieša su sociopate, žinančia visas detektyvės Stoun silpnąsias vietas, gali baigtis mirtimi. Aukų daugėjant, Kimai tenka kastis vis giliau.

Gairės sau: KPS: 368 Ke 2018 11 13

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Mano parduodamos knygos

Dar viena vieta, kur rašau apie knygas: www.venividi.lt/straipsniai/category/knygos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *