909(8) Nicky Pellegrino “Sicilietiška istorija”

909(8) Nicky Pellegrino “Sicilietiška istorija”

Nicky Pellegrino “Sicilietiška istorija”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai:  Praeitame įraše minėjau, kokie pavadinimai patraukia mano akį. Na, toks kaip šios knygos – tikrai atstumia. Nes rėkte rėkia, kad tai bus paprastutė banali istorija. Ar buvo? Taip! Ar tai blogai? Priklauso nuo lūkesčių. Iš tiesų tai norėjau ko nors labai lengvo, perskaitomo per vakarą ir pamirštamo per kitą dieną. Tas pats kas suvalgyti plytą šokolado ar pagulėti karštoje vonioje. Tiesiog malonumas.

Ir knyga buvo maloni. Lukas Sicilijoje turi kulinarinę mokyklą. Pas jį atvažiuoja keturios skirtingos moterys, kuriuos paeiliui pasakoja savo istorijas. Paprastas, gyvenimiškas, tokias, kokios nutinka mums visiems: nuobodulys, nepatinkantis darbas, neįdomi santuoka, artimojo mirtis. Patiko knyga tuo, kad nebuvo tos istorijos kažkokios labai hiperbolizuotos, buvo lengva įsijausti į kiekvienos moters gyvenimą. Tiesa, Luko paslaptis ir viskas, kas buvo su tuo susiję, tai jau kiek perspausta.

Esminis patarimas: neskaitykite šios knygos alkani. Apie maistą kalbama daug, išsamiai ir skaniai. Gale įdėti keli receptai. Aš pati gaminti nemėgstu, bet pavalgyti neatsisakau, tad visą laiką norėjosi lėkti į parduotuvę ir prisipirkti skanėstų.

Ieškote lengvos ir vasariškos, taip pat dar skanios knygos? Tai štai!

Oficialiai: Saulės nugairintose Sicilijos kalvose Lukas Amorė moko gaminti valgius, kurių receptus jo šeimos moterys perdavė iš kartos į kartą. Ruošdamasis priimti naują grupę kulinarijos mokykloje „Meilės maistas“, jis tikisi, kad kursai bus tokie patys, kaip visada. Jis gamins valgį, veš savo mokinius aplankyti vynuogynų ir alyvmedžių giraičių, valgys kartu, susibičiuliaus ir po dviejų savaičių jie išsibarstys po visus pasaulio kampelius, iš kurių buvo atvykę. Tačiau Luko laukia staigmena.
Šį kartą į kursus užsirašė keturios moterys. Kiekviena iš Sicilijoje praleisto laiko tikisi daugiau nei vien naujų valgio gaminimo įgūdžių. Molė – gurmanė ir darbo išsekinta mama, leidžiasi į seniai išsvajotas atostogas. Tricija – viena geriausių Londono advokačių, nusprendžia atitrūkti nuo jėgas sekinančio darbo ir šeimos. Valerija, sielvartaujanti dėl savo partnerio mirties, bando pradėti gyvenimą be jo. Neseniai skyrybas išgyvenusi Popė atvyksta į Siciliją susipažinti su vietove, kurioje gimė ir augo jos senelis.
Užsimegs draugystės, bus dalijamasi paslaptimis ir gyvenimo istorijomis. Lukas dar nežino, kad moterų grupelė pakeis jo gyvenimą. O Molei, Tricijai, Valerijai ir Popei ši kelionė reikš naują pradžią.

Žymos sau: KPS: 320  Kn 2017 11 22

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Mano parduodamos knygos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *