766 (23) John Katzenbach "Trys raudonos"

trys-raudonos-1John Katzenbach “Trys raudonos”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Tai jau ketvirta mano skaityta autoriaus knyga, bet tikrai negaliu jo įsirašyti į mėgstamiausių sąrašus. Kažko man pritrūksta.
Kad ir ši knyga. Pasirinkta banali tema – Raudonkepuraitė (jėtau, tas vilkas pilkas atrodo kas antroje knygoje, nors negalėčiau dabar “ant smugio” jų įvardinti). Blogasis Vilkas yra senstelėjęs ir pamirštas rašytojas, kuris praeityje rašė ir žudė. Dabar sumano parašyti paskutinę knygą, išgarsėti žudynėmis. Aukas pasirenka net tris. Skirtingo amžiaus raudonplaukes.
Pusę knygos aš žiauriai nuobodžiavau, nes savimi per daug pasitikintis diedas trynė rankutes ir rašė visokius parengiamuosius savo knygos skyrius. Kaip parinkti auką, kaip planuoti, koks jis fainas. Neskaitė turbūt skandinavų detektyvų, nes jis nuobodus žudikas, o ne baisus :D.
Trims raudonoms praneša, kad jas nužudys. Šios pasiblaško, suranda viena kitą ir tada prasideda įdomumas. Tiesa, pabaiga mane nuvylė. Aš tikėjausi, kad bus kaip nors užsukta, kad pateiks kokią nors staigmena, kad galėsiu sakyti, kad va čia tai geras, dėl viso šio skyriaus buvo verta skaityti. Tačiau taip nebuvo. Viskas baigėsi nuobodžiai.
Kažkur skaičiau atsiliepimą, kad autorius sukūrė įdomius charakterius… Hm, na gal pikto vilko žmona bent kiek įdomesnė. Ar man knyga nepatiko? Negaliu taip teigti. Sakyčiau, kad visai nieko. Tačiau esu išlepinta. Man reikia įtampos. Ar šiaip kažkokių jausmų.
Oficialiai: Vienuoliktoji J. Katzenbacho knyga „Trys Raudonos“ – dar vienas įtampos kupinas trileris. Šįkart žudikas – nevykėlis rašytojas, norintis pelnyti nemirtingumą įspūdingų nusikaltimų aprašymais. Įkvėpimo žudikas semiasi iš… pasakos, visiems puikiai žinomos istorijos apie Raudonkepurę. Išsirinkęs tris raudonplaukes aukas – gydytoją, mokytoją ir moksleivę, – Piktasis Vilkas žudikas išsiruošia į medžioklę. Anoniminiais laiškais jis aukoms praneša, kad ruošiasi jas nužudyti. Moterys nieko nežino nei viena apie kitos egzistavimą, nei apie paslaptingąjį Vilką. Jos nežino nei kada, nei kur jis jų tykos… Apimtos siaubo, kankinamos panikos priepuolių, jos iš paskutiniųjų bando gelbėtis.
Žymos sau: KPS: 406, Ke, 2016 02 12
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *