763 (20) Andrea Camilleri "Kelionė į Tindarį"

tindarisvirselis-230Andrea Camilleri “Kelionė į Tindarį”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Štai ir baigėsi daina. Tai yra lietuviškai išleistos Camilleri knygos. Žiauriai gaila, kažkaip man visada norėtųsi bent kokio skurdaus spaudos pranešimo: niekas neskaitė, todėl mes nebeleisime… Neuždirbom milijono, todėl… Tyliai ir ramiai numarintos serijos erzina. Bandysiu tęsti angliškai, bet įtariu, kad pusę malonumo jau prarasiu, nes vertinį ar verstis sau…
O knyga tai ką. Gera. Nėra jau ką penktą kartą ir besakyti. Labai norėčiau, kad Salvas pagaliau susirastų normalią moterį :). Normalią, tai ta prasme ne namų šeimininkę, nes tokią jau turi, o tiesiog, lygiavertę partnerę.
Oficialiai: Šįsyk keliaudami į Tindarį dingsta du senukai – užsisklendę, nekalbūs, atžarūs. Regis, jiems
pradanginti nėra jokių motyvų. Ir kone tuo pat metu nužudomas jų kaimynas Nenė Sanfilipas. Ar šie įvykiai susiję? Kur galėjo prapulti senukai? Su kuo bendravo? Ką veikdavo? Gerai supinta intriga įsuka į veiksmo sūkurį. Viena po kitos ant nusikaltimų tyrimo gijos veriamos detalės nuveda prie žymių ir iš pažiūros garbingų piliečių, kuriuos  tamsios aistros privertė išduoti žmoniškumą ir savo pašaukimą.
Žymos sau: KPS: 296, Ke, 2016 01 24
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *