760 (17) E L James "Grėjus: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Kristiano akimis"

cdb_Grejus_p1E L James “Grėjus: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Kristiano akimis”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Taigi, regis jau šimtas metų praėjo nuo tada kai vienos svaigo dėl “50 pilkų atspalvių”, o kitos keiksnojo ir raudonavo. Man, pamenu, pirma knyga patiko. Vėliau kažkaip neliko kas ją išskirtų iš kitų.
Praėjo tas šimtas metų ir dabar leidykla inirtingai reklamuoja “Grėjų”. Ir dar daugiau nei 15 eurų už jį plešia! Sako, kad ši istorija bus papasakota Kristiano akimis, kad sužinosime slapčiausias ir tamsiausias tokio vyro mintis.  Šiandien išgirdau, kad yra susintrigavusių skaitytojų, kurios gi nori sužinoti ką galvoja kita lytis. Bet, ei, mielos moterys, nepamirškite, kad knygą parašė moteris, ir kad joje bus papasakota ne kaip ir ką galvoja vyrai, bet kaip ir ką mes norėtume, kad jie galvotų!
Iš esmės tai ta pati “moteriškosios” versijos istorija, todėl buvo šiek tiek nuobodu. Net elektroniniai susirašinėjimai tie patys, tad viskas bus skaityta. Ir tų tamsių Grėjaus minčių čia per daug nerasite. Jei anose knygose jis dialoguose kažką pasipasakodavo, tai šioje knygoje tą patį kalba pirmu pasakotojo asmeniu. Ir tiek. Nėra ką daug skaityti. Aš atsiverčiau šiandien kompiuteryje gal 10val ir priešokiais paskaitydavau tarp kitų veiksmų. Tai ir padirbau, ir pabloginau, ir į parduotuves bei paštą ėjau, o po pietų jau buvau perskaičiusi.
Oficialiai: Kristianas Grėjus kontroliuoja viską. Jo pasaulis tvarkingas, drausmingas ir visiškai tuščias, – iki tos dienos, kai į jo kabinetą įvirsta Anastazija Stil su besiplaikstančių plaukų kupeta. Kristianas mėgina ją pamiršti, bet jį nelyginant audra užklumpa jausmai, kurių jis nesuvokia ir kuriems negali atsispirti. Kitaip nei anksčiau pažinotos moterys, drovi ir nepatyrusi Ana, rodos, mato Kristianą kiaurai, ir ne tik kaip verslo genijų ir prabangiuose apartamentuose įsikūrusį turtuolį, bet ir kaip žmogų, kurio širdis šalta ir skaudžiai sužeista.
Žymos sau: KPS: 560, Ke, 2016 01 22
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *