593(13) Charlaine Harris "Miręs šeimoje"

Charlaine Harris “Miręs šeimoje”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Vis laukiu laukiu, kol man nusibos šitie vampyrai, o jie nė nesiruošia. Nesąžininga taip, nes ne tiek jau daug liko malonumo. Knygos pradžioje buvau išsigandusi, kad Sukė dabar tik sveiks ir dejuos, bet ilgai neužtruko :).

— O, — tariau. Laikiausi klasikos, nes pasakyti ką nors daugiau tiesiog nesugebėjau.

Nors sakyčiau su caraičiu Ivanu, oi tai yra Aleksiuku Romanovu tai kiek perspaustas reikaliukas 🙂
Oficialiai: Jeigu kam atrodo, kad santykiai šeimoje yra sudėtingi, turėtų susipažinti su Sukės Stekhaus iš Bon Tono kasdienybe. Mintis skaityti mokančiai merginai tenka spręsti viso būrio šeimynykščių – tarp jų fėjos pusbrolio ir brolio panterlakio – problemas. Lyg to būtų maža, neįspėjęs pasirodo neoficialaus vyro ir mylimojo vampyro Eriko kūrėjas Apijus Livijus Okela su „broliu“ Aleksejum Romanovu, dingusiu paskutinės Romanovų dinastijos palikuonimi… Pirmąją meilę, vampyrą Bilą, gyjantį po fėjos įkandimų sidabro dantimis, gali išgelbėti tik kito to paties kūrėjo vampyro kraujas. Sukei širdis neleidžia palikti jo nelaimėje, kaip ir atsisakyti padėti Šivporto vilkolakių gaujai. Ar dėl minkštos širdies nereiks nukentėti pačiai Sukei? 
Popierinės knygos puslapių skaičius: 416
Knyga elektroninė.
Perskaityta 2013 12 30
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *