587(7) Charlaine Harris "All Together Dead"

image
Charlaine Harris “All Together Dead”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Neneigsiu, Sukės vampyrų serija man labai patinka. Panelė iš pirmo žvilgsnio visada atrodo buka višta, dėl kurios alpsta visų rūšių vyrai. Tačiau, autorė vietomis ją paverčia sarkastiška, kartais leidžia šauniai atsikirsti, kartais išgelbėti visus ar mestelėti šaunių patarimų. Sunku ir toliau apie Sukę galvoti kaip apie kaimo vištukę.
Šiek tiek trikdo nuolatiniai aprašymai, kaip kas atrodo ir yra apsirengęs. Gal todėl, kad visų išvaizda puiki, o apranga seksuali? Tobulų, seksualių ir piktų būtybių pasaulis 🙂
Šį kartą didelės pertraukos nedarysiu, nes 7 knygos pusę metų laukiau bibliotekoje. Taip ir nesulaukiau. Tolesnės tik guli, tai ir griebsiu kitą kartą. Arba vėl skaitysiu angišką.
Oficialiai: Louisiana cocktail waitress Sookie Stackhouse has her hands full dealing with every sort of undead and paranormal creature imaginable. And after being betrayed by her longtime vampire love, Sookie must not only deal with a new man in her life—the shapeshifter Quinn—but also contend with the long-planned vampire summit.
The summit is a tense situation. The vampire queen of Louisiana is in a precarious position, her power base weakened by hurricane damage to New Orleans. And there are some vamps who would like to finish what nature started. Soon, Sookie must decide what side she’ll stand with. And her choice may mean the difference between survival and all-out catastrophe.
Knygos puslapių skaičius: 323
Knyga elektroninė.
Perskaityta 2013 11 30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *