482(6) Tess Gerritsen "Ledinis šaltis"

Tess Gerritsen “Ledinis šaltis”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Pusdienis ir dar viena Gerritsen knyga gali būti išbraukta iš neskaitytų sąrašo. Patiko man ji iki vidurio. Viskas ką pasakoja anotacija. O po to jau buvo girdėta matyta. Psichai ir beveik tokia pati komuna šmėžavo kažkurioje Mankelio knygoje. “Ledinio šalčio” pabaiga irgi jau girdėta ne kur kitur, o tos pačios Gerritsen kitoje istorijoje.
Bet skaitosi smagiai. Kraujo daug. Nuotykių daug. Tai ko čia kabinėtis?
Oficialiai: Neplanuota žiemos išvyka į atokią kalnų trobelę tampa kraują stingdančiu košmaru, kai pasirinkę klaidingą kelią, Bostono medicinos ekspertė Mora Ailz ir jos draugai įklimpsta į bėdą. Jie atsiduria toli nuo namų ir pagalbos sniegu užverstuose Vajomingo kalnuose. Ieškodama pastogės nuo šalčio, Mora su bendrakeleiviais aptinka keistą ir nuošalų visiškai vienodų namelių kaimą, kuris atrodo tarsi būtų per naktį ištuštėjęs. Tačiau apleistame kaimelyje apima nuojauta, kad Mora su savo draugais galbūt yra ne vieninteliai žmonės jame. 
Puslapių skaičius: 320
Knyga pasiskolinta.
Perskaityta 2012 11 10

4 comments on “482(6) Tess Gerritsen "Ledinis šaltis"

  1. Ilona

    Čia jau aštunta Ricoli&Ailz serijos knyga, kurią skaitau. Visos nerealios. Dešimtos knygos dar lietuviškai nėra, tai skaitysiu angliškai, nes tiesiog neįmanoma atsitraukti 🙂

    Reply
  2. Salomėja Post author

    Visada galima eiti “Delfi” kriminalus paskaityt, kai jau labai prailgsta laukti naujos knygos 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *