330(3) Aleksandra Marinina "Juodasis sąrašas"

Aleksandra Marinina “Juodasis sąrašas”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: prisipažinsiu, kad kartais man šmėsteli šioks toks gėdos jausmas, kad mėgstu Marininą. Kodėl? O gi! Štai šis mano knygos egzempliorius yra iš bibliotekos. Bibliotekoje knygas imu ne tik aš, bet ir lodoriai, kuriems reikia kapoti pirštus. Jie knygas pribrauko. Tas dar neblogiausia. Štai kas pabraukta šioje: “kiekvieno vyro padorumą ir principingumą atskleidžia jo santykiai su moterimis” bei “aš vis dėl to supratau, kad figūra tinka tik lovai, o gyventi reikia tik su žmogumi“. Įsikertate? Na ok, knygos kontekste netrukdo tokie sakiniai, bet juos kažkas pasibraukė! Gal net į sąsiuvinuką persirašė. Ir vat kai suprantu kas dar tas knygas skaito…
Tai va. O detektyvas tai toks visai nieko. Nastios nebuvo. Užtat buvo visa Stasovo ir Tanios romano pradžia. Sunku kažką dar ir bepridurti, tai einu persirašysiu tiesas į sąsiuvinį.
Oficialiai: Per kino festivalį kurortiniame miestelyje paslaptingomis aplinkybėmis viena po kitos žūsta kino žvaigždės. Nusikaltėlių ieškoma tarp tų, kurie galėtų būti suinteresuoti pašalinti konkurentus ir gauti pagrindinį prizą. Tačiau ar 50 000 dolerių verta paaukoti bent vieną gyvybę? Į šios bylos tyrimą įsipainioja ir atvykęs atostogauti papulkininkas Stasovas. Jis stebi ir analizuoja kraupius įvykius, bet labiausiai susitelkti ir žmogžudysčių paslaptį atskleisti jam pavyksta tik tada, kai pasikėsinama į jo mažametės dukters gyvybę.
Puslapių skaičius: 322
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2011 11 03

5 thoughts on “330(3) Aleksandra Marinina "Juodasis sąrašas"

  1. Darosi aiškiau. Mėgstu Marininą. Nekenčiu Orvelo. Labai simptomiška, kitaip ir negali būti. Sėkmės. Ir niekas nieko niekuo nelaiko (nors taip manai).

  2. Užtatai laikau. Mažų mažiausiai nemokančiu skaityti. Niekur nerašiau, kad nekenčiu Orvelo. Man tik visiškai nepatiko konkreti knyga 1984. Pasinaudok paieška ir pamatysi, kad mano nuomonė apie kitą jo knygą visiškai kitokia. Ir gal aš nesiruošiu skaityti ūkio, bet turbūt mielai pamėginsiu aspidistrą kai išleis.
    Be to man dar neteko sutikti tokio, kuris nemėgtų Marininos. Turiu omenyje skaičiusius. Bet gi kaip žinia ne visi skaityti moka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *