556(80) Ellen Sussman "Viena diena Paryžiuje"

Ellen Sussman “Viena diena Paryžiuje”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Galvojat nieko nebeskaitau. Skaitau skaitau. Tik vis nebaigiu iki galo. Nebaigiau Stokerio “Damos su įkapėmis”, nebaigiau Pelevino T. Dar ten kažko nebaigiau. Mhm, neskaitadieniai, kuriuos pakeičia piktų paukščių šaudymas arba dar kažkas.
“Viena diena Paryžiuje” labai miela knyga. Perskaitai ir myli. Gyvenimą, Paryžių ir meilę. Lengva, žavinga, nieko iš tavęs nenori, tiesiog, kad mylėtum gyvenimą. Ir tiek.
Oficialiai: Viena vienintelė diena Paryžiuje pakeičia trijų amerikiečių, išsiruošusių šį žavingą miestą pažinti kartu su prancūzų kalbos mokytojais, gyvenimus.  Džousė, Railė ir Džeremis atvyksta į Paryžių vedini skirtingų tikslų: jauna mokytoja Džousė viliasi atsigauti po prarastos meilės, išvargusi namų šeimininkė Railė stengiasi sukurti artimą ryšį su savo vyru ir Prancūzija, o santūrus garsios aktorės vyras Džeremis atlydi ją į filmavimus, nors jaučiasi gyvenąs toli nuo žmonos pasaulio. Susipažinę su savo prancūzų kalbos mokytojais – Džousė su jautruoliu poetu Nikò, Railė su begėdžiu flirtuotoju Filipu, Džeremis su pasakiškai gražia Šantale – kiekvienas jų pasiduoda netikėtam aistrų ir nenuspėjamų nuotykių pliūpsniui. Klaidžiodami didžiosiomis Paryžiaus alėjomis ir intymiai besivingiuojančiomis siauromis gatvelėmis, jie atskleidžia vienas kito paslaptis ir stoja akistaton su ilgai dangstyta tiesa apie pačius save. 
Puslapių skaičius: 208
Knyga iš bibliotekos
Perskaityta 2013 07 08
[table id=67 /]

1Kainos surinktos 2012 07 09
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.

One thought on “556(80) Ellen Sussman "Viena diena Paryžiuje"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *