Šią savaitę skaičiau ir patiko 3

Taigi, dar viena savaitė, kurią išgyvenom. Arba išegzistavom. Arba…
Dar vieną savaitę aš skaičiau ne tik žurnalus, knygas, naujienas, bet ir blogerių rašinukus. O šis mano įrašas dar ir pataiko į madą, naudoti nuorodas:) Kaip visada man patinka ilgi asmeniškumai. Kiekvienam savo, kaip sakant. Taigi, kas po savaitės užsiliko Salomėjos galvoje:
Tikrai buvo įdomu paskaityti, kaip Mantas Jonines šventė. Bet labiausiai, tai ežiukus įsiminiau. Na, jūs nė nenumanot, kaip noriu vėl gyvą ežį pamatyt. Atsimenu tik iš vaikystės. Net zoologijos sode nėra…
Tęsiant apie gyvūnus tai šiandien patiko Dinos tekstas ir vaizdeliai. Nuoširdžiai užjaučiu ir primenu, kad pas mus gyvena net dvi katės.
Ilgą laiką man labai trūko RedVel rašinukų. Jie visada linksmi ir įkvepiantys. Šis kiek kitoks. Bet mano požiūriu labai teigiamas. Viską mesti drąsu. Man patinka drąsūs žmonės.
Ir galiausiai Karolis. Jis galvojo, kad niekas neskaitys jo rašliavos. Ir net iš komentarų kiekio matosi, kad klydo. Asmeninė patirtis, įrodantis, kad visur gerai, kur mūsų nėra.
Tai va. Rašykit. Mėgstu skaityt.

9 thoughts on “Šią savaitę skaičiau ir patiko 3”

 1. Kolegos, o gal vertėtų pagalvoti apie bendrą projektą vardu blogorama.lt.
  Kur bendromis pajėgomis visi rašytų ką skaitė.
  Gal net galėtų būti blogeriai.net dalimi.
  Tiesa kiek suprantu šitas adresas jau užimtas, bet sugalvoti ką nors vistiek galime.
  Ką manote?
  Eugenijus
  youlikeit.lt

 2. Idėja gera. Tik kaip tai atrodytų gana sunku įsivaizduot. Nežinau.lt blogoramos nors nebuvo objektyvios, tačiau apie viską po truputį. Kasdien. Aš rašau tik kartą per savaitę, tai kas man patiko, ir tie man patikę įrašai gali būti apie tą patį. Taip pat, jau perskaityti šimtus kartų kitų, nes savaitė ilgas laiko tarpas. Kasdieną rašyt nenorėčiau. Nes kartais nebūna laiko skaityt, kartais niekas per daug ir nepalieka įspūdžio…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *