Šią savaitę skaičiau ir man patiko 4

Taigi, po to kai nežinau.lt sustabdė savo veiklą, truputį dingo noras rašyti mini asmenines savaitės apžvalgas. Kodėl? Kad nebūtų visokių “kabliukų” dėl bandymo kopijuot, ar pan. Bet mes drąsūs zuikiai. Skaitom, žavimės. Primenu, kad viskas čia tik labai asmeniška. Tai kas patiko MAN. Bet gi, gal ir jums patiks.
Pradžiai siūlau paskaityti visus Donato įrašus, atsiradusius liepos antrą dieną. Į kiekvieną nuorodos nedėsiu. Neliūdėsit. Kaip ir mes darbe neliūdim, išgirdę netikėtai užgimusius, tokius perliukus.
Kažkodėl esu nusistačiusi prieš mergvakarius. Gal mano nuomonei įtaką daro tos po miestą bėgiojančios pusnuogės seselės bei velniukės? Neteko dalyvaut, savo neturėjau ir niekada nebuvo gaila. Tačiau. O bet tačiau, pas KaVeikti pasiskaičius, apie kabrioletinį mergvakarį, galvoju, kad gal jie ne taip ir blogai. Nuo žmonių gi priklauso.
Šitas įrašas itin teisingas. Sutinku. Sakyčiau net per švelniai dar čia dar. Nes kiekvieną kartą Maximoje galvoju, kam tos specialios kasos? Arba neveikia, arba niekas taisyklių nepaiso.
Va. Skaitykit ir mylėkit.

5 thoughts on “Šią savaitę skaičiau ir man patiko 4”

  1. būtent tie velniukiški, pukuoti zuikiški ir pan. mergvakariai tai tikrai sucks. kai eina 5 panelės per Akropolį a le sexy apsirengę, bet nuleidę galvas, nes joms gėda… aišku nuo žmonių priklauso. man tai, beje, irgi buvo pirmas mergvakaris, o dabar jau ir kitų pasipylė, ir tobulėjam vis. svarbiausia ne banali ir ne per prievarta įgrūsta idėja- mėgautis ir linksmintis tokia proga reikia, o ne iš savęs klounus daryti.

  2. KaVeikti, apie ką ir kalbu. Dar kaip alternatyvą tiems kekšiškiems mergvakariams ne kartą esu girdėjus apie visokius ala folklorinius ir pan. Bet pažiūrėjus nuotraukas, regis pusei dalyvių buvo nuobodu. Vat svarbus tas aukso viduriukas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *