Šekit

Labas,
Taigi sveikinu už atkaklumą. Kasdien tikrinai dėžutę – gauni mano laišką.
Tad kas gi pas mane vyksta? Kaip twiteris visada klausia “What are you doing?”.
I am doing.
Šeštadienį ėjau į Kaziuko mugę žmonių paklausyt. Taip, perskaitei teisingai. Ne ko nors nusipirkt, ne pažiūrėt, o paklausyt. Kas liečia pirkimą, tai bg mane sugadino. Einu ir galvoju: “šitą galima pačiai pasidaryt, šitą su bg kartu padarytume, čia nesąmonė, rožę jau seniai suvirinom, šitas šūdas neprilygtų mūs žiniatinklio simboliui su techniškai pagrįstais vardais ir t.t. ir t.t.” . O šiaip pasisėmiau idėjų auskarams, ir jau jas išdėsčiau Man pasakė, kad jei turėčiau tą prietaisą (vat nesakysiu kokį), tai galėčiau pasidaryt. Tai aš ir nusipirkau. Prietaisą. Teks pasidaryt.
Tai va. Ėjau sau viena. Nu ne viena, o belekokio dydžio minioje ir klausiausi.
Ei žiūrėk, barankos. Nu kur tas Jonas nulindo, va čia radau krepšių. Viskas, kitais metais nebevažiuosim. Kas per nesąmonė. Bet kiek žmonių. Gal matėt kur nors Rasytę, turi prekiaut ji. O tas ilgas tai turbūt viską mato. Pavargai? Iki kur nuėjot? Alio, aš dabar Kaziuke…
Prisiklausyti galima visko. Smagu. Ir pinigų leist nereikia. Nes tikrai nebuvo ko pirkti. Tad ir tau lauktuvių nenupirkau.
O tada kelionė. Šuo voverė. Susipažinimai. Senų nuotraukų žiūrėjimas. Apsivalgymas. Ekskursijos po miškus ir paupius.
Ir grįžus – rankdarbiai. Vienas jų jau beveik beveik baigtas. Jau tuoj tuoj, bet galiu ir dabar pridėti foto. Juk žinau, nekantrauji pamatyt.
Va (čia į tašę žiūrėti reikia).

Yra ir feilų:
Sugebėjau nei tai žaliai, nei tai mėlynai nudažyt vonią. Prieš tai ją buvau nudažius rusvai. Tai dabar marga.
Dar kaimynai sumyžo rankšluosčius.
Nepadorumai:
Šian įskaitant bg bučiavausi su 7 vyrais. Vajė.
Šia gaida ir baigsiu.
Iki.
Salomėja

46 thoughts on “Šekit”

 1. bliam, gerb. g12, aš tuoj rafinuotai siųstelėsiu kur nors. Norėčiau priminti, kad pareiškimų stoti į kokius nors klubus aš nepateikiau.

 2. Tai gerai, kad toks pats. Aš čia molių pilnavertiškumu susirūpinęs buvau.
  O dėl klubų, tai žinote gerbiamoji, klubas gavęs paraišką: pastarąją bent 3 mėnesius svarsto. Ne dėl to, kad būtų labai užsiėmęs. Dėl to, kad pamiršta paraišką ir užsiima kitais darbais 🙂

 3. Taigi 11, kaip ir paminėta mano ankstesniame komentare – planų bei ambicijų būti kokio nors klubo nare aš neturiu.
  Kadaise (labai seniai) man buvo sakytą, kad šitas klubas merginų nepriima. O aš sienų galva nepramušinėju, geriau jau auskarus gaminsiuos.
  g12, mane jau vieną kartą pakrikštyjo per prievartą. Tuo gal savo krikštyjimosi karjerą ir baigsiu.

 4. Tio, o tu nori pasakyt, kad vaikų kas nors klausia ar jie labai jau ten nori būt pakrikštyti? O kiek teko matyt krikštyjamų kūdikių, tai nepasakyčiau kad jų klyksmai pilant švestą vandenėlį ant galvos labai jau didelį pritarimą reiškia.

 5. O ką jie dar gali reikšti? Aišku, kad pritarimą. Melstis pagarbiai akis nuleidę gi dar nemoka, nu.

 6. Ir beje, kas gi ten apie tą jau klubą tamstai galėjo sakyt? Kaži ar klubo narys ar šiaip kas? A?

 7. Tamsta dar ir su Kalvarijų turgaus davatkėlėmis dėl narystės pasikonsultuokite, anos irgi prie daug slaptos informacijos prieina.
  O narystė klube suteikia nemažai privalumų, tokių kaip: galimybe naudotis kitų klubo narių įnagiais ir jų galvučių kolekcijom (klube anos yra tiesiog bendras turtas).
  Čia jau nebekalbant apie moralinį pasitenkinimą, kuris užlieka rankoj laikant saviškį ir girdint kitus du šalimais birbiančius. Visgi grupiniai seansai – klubo privilegija.
  Kažkaip nepadoriai gavosi, nors reikalas kuo kilniausias… 😐

 8. Aha aha, šitam pačiam įraše apie nepadorumus pati rašiau.
  Su davatkėlėm aš nesikonsultuoju. Tačiau dažnai kartojama frazė ” čia tik berniukų žaidimai” vistiek į kažkurią kraujo vietą įlindo. Griaut, tai ne statyt, sako protingieji…
  Ir o bet tačiau visgi aš esu įsitikinusi, kad visais tais išvardintais privalumais galiu naudotis ir be narystės.

 9. Aš irgi esu įsitikinęs nemokamu mokslu ir pensija atėjus ištarnautam poilsiui. Kažin kaip mane pavadintų tie, kas yra įsitikinę mano neteisumu? 🙂

 10. Aš už mokslą nemokėjau tai irgi biški tikiu, todėl nežinau, kaip anieji pavadintų.
  Iš vis, mieli satanistai, ko čia prisikabinot, trukdau aš, ar ką? Regis kaip tik priešingai – stengiuosi nelįst, nemaišyt ir prielipos vardo neužsitarnaut.

 11. Geriausia giniba puolimas. Gi niekas tavęs neatkalbinėja nuo naristės, net gi priešingai, sakičiau: laukia išskėstom rankom, ale gi kad reikia balsu pasiprašiti priimamai ir viskas. O čia ką turime? Gi kažkokį patologinį asocialumą.
  Mano tuščia galva, tai niekam nieko įrodinėti nereikėtų, bet jei organizmas reikalauja… 🙂

 12. Bet tai žiūrėk, Salomėja, prieš kelis mėnesius juokėsi ir maivėsi, o dabar jau kviečiasi. Toks ir klubas, jei neapsisprendžia, ko nori.

 13. Man atrodo, čia apie davatkėles Kalvarijų turgaus, bet bijau užrūstint ką nors išsiplėsdamas apie tai ibiš pats klubas iš visų dviejų narių tokių dyvų prišnekėjęs ir prikrėtęs, kad net patys du klubo nariai apie tuos dyvus nėra girdėję.
  Visada gerbiau svarų žodį. Laura, gal galėtum citatom? 🙂

 14. Na čia lentynų istorija ir klubas suplakti į vieną. O to visai ir nereikėtų.
  O apie tuos dyvus sklando legendos. O legendos jau turi tokią savybę kisti ir vis kitaip būti perpasakojamos.
  Ech…

 15. Taip Laura, bonbonkė iš manęs už kruopštumą 🙂
  Dabar gi klausimas už visą šokolado plytą. Giliai įkvepiame, sulaukome kvapą (fone dunda būgnai), cituoju prieš kelis mėnesius juokėsi ir maivėsi, o dabar jau kviečiasi.
  Kur gi tie juokai ir maivymaisi iš visų dviejų klubo narių?

 16. Hmmz, iš komentarų matosi, kad nepėsti, ar galėtumėte man atsakyti į gyvenimo klausimą: kaip į tą bombonkę įdeda marmaliadą?

 17. Salomėja, pati sakei, kad komentarai dažniausia būna įdomioji blogo dalis 🙂 Tai ir komentuoju tai, kad įdomu :))
  Į klausimą už šokoladą atsakysiu tik gavusi bonbonkę. Su įdaru, prašyčiau.

 18. Gerai. Bet susitarkim tada sekančiai: jei klausimas liks neatsakytas, arba dar blogiau – paaiškės, kad į jį atsakyti nėra kaip, nes ***m*****ų klubo nariai nieko panašaus nėra darę, norėčiau ir aš tada šiokios tokios naudos savon pusėn. Aš šokolado nenoriu, man tinka rūkyta dešra (iš mėsos, ne iš popieriaus).
  Užbėgant už akių pasišiaušimams apie tai, kad šokoladas kainuoja pigiau nei dešra, noriu įžūliai avansu priminti, kad vertinant šokolado kainą, reikėtų įvertinti dar ir bonbonkės kainą bei gaišatį, atsiradusią tą bonbonkę perdavinėjant. Jei tinka, laukiu adreso, kuriuo išsiųsti bonbonkę, jei ne – mandagumo gesto susivokus vertinant aplinkybes ir naujo 🙂

 19. Bonbonkę galima perduoti antram klubo nariui, kuris iškart ją perduos neketinančiam į klubą stoti asmeniui, kuris kitą dieną ją perduos man. Grandinė ne tokia ir ilga gaunasi.
  Rūkytos dešros neturiu, bet jei ką, galėsiu perduoti žalių lašinių. Ir jie ne iš popieriaus, o iš lašinių pagaminti 🙂

 20. Patikrint gali, svarbu, nesuvalgyk 🙂
  11, dėl lašinių tai dabar galvoju, kad durnai bus (ten ne tokie lašiniai, kur skanūs būna). Sūrūs namų gamybos sausainiai su sūriu ir kmynais tinka? Skanūs. Salomėja patvirtins. Bo klubo maivymaisi tai jau mano interpretacija, kuri gali nesutapti su klubo narių požiūriu. Tai kaip ir lieku skolinga.

 21. Na, aš žmogus paprastas, būtų galima daryt prielaidą, kad ne labai išpuikęs. Bala nematė, tiks ir sausainiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *