Pažintys (nors ne visai)

Turiu tokį ex-kolegą, kurį galima surasti tik one.lt ir tik naktį. Jo one.lt fonas juodas (suprask, jis gotas). Jo draugų sąraše, irgi tik juodi žmonės. Ir štai, parašiusi aš jam kažkokią žinutę, dar prirašau ir paskutinį sakinį, kad retai čia užsuku, todėl jei ką… Ir sulaukiu gi tokio nustebusio klausimo: „O kodėl? Niekas nerašo? Tai pati parašyk“. Bandžiau jam paaiškinti, kad mane nervija tie visokie juodi fonai, kad viskas mirga. Pradedant užrašu „online“, baigiant reklamomis. Pusė nuotraukų apkrauta visokiomis širdelėmis, lūpytėmis ir kitokiomis nesąmonėmis. Užsukusi su reikalu (pasitaiko, nesijuokit), susinervinu po penkių minučių. Bandžiau žmogui paaiškinti, kad jeigu noriu pašnekėti, tai parašau per „skype“, „gtalk“, „icq“, „msn“ ar „yahoo“. Taip, gal tai ir nesveika, bet visais šias kanalais esu pasiekiama. Ne gana to, sugebu pasitikrinti 3 asmeninius paštus. Nuolatinius. Atrodo, kad jokių Onyčių man nereikia. Nagi sako, visai smagu ir svetimam kam parašyt, pažintį užmegzti. Ok sutinku. Bet, kaip tą padaryti Onytėje? Išsirinkt kažkokią mirgu margu nuotrauką? Nes paieškos mokamos. Viskas mokama. Tarkim neseniai užsukau į Draugas.lt . Na šiaip. Stūmiau nenaudingai laiką. Atnaujinau anketą. Parašiau tris laiškus. Šiaip. Bet ten bent jau galėjau pasirinkt atrankos kriterijus. Pvz., „išsami anketa“. Galiu anketoje perskaityti žmogaus mintis apie muziką, knygas, jo paties charakterį. Kas man labai svarbu, atsižvelgti, ar anketa užpildyta lietuviškomis raidėmis. Ar nėra ten per daug, mano nekenčiamų, smailikų. Na nereklamuoju aš pažinčių tarnybos. Jokios. Bet jei jau megzti tas pažintis?
Tiesiog vizualiai pažiūrėkim, pagal ką atsirenkame žmogų bendravimui:
One.lt anketa:

Ir Draugas.lt anketa:

Jei kažkas sugeba perskaityti ir po to parašo laišką, manau, kad ne veltui.
Tiesa, gal Draugas.lt tik pažinčių portalas, o one.lt aktyvus socialinis tinklas. Bet tarkime frype.lt irgi galima rasti išsamią anketą.

5 thoughts on “Pažintys (nors ne visai)”

  1. Katiniukas toje nuotraukoje labai panašus į mano…
    One’s mirgu margu ir man nepatinka, anketą turėjau tik tais laikais kai dalino nemokamus sms, o paskui buvo panaikinta. Kažkaip netraukia manęs ten. Vienoj one.lt turiu facebook, nes daug draugų užsieniečių, tad ten palaikome ryšius.

  2. Vienintelis naudingas dalykas, kuris kada nors buvo one.lt, tai yra nemokami sms. Nuo tų laikų taip ir likau užsiregistravęs, bet naudojuosi labai retai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *