Norai

Ko norėtumėt? Šiandien, apskritai, gimtadieniui, gyvenime? Man labai dažnai būna, kad noriu to, noriu ano… Kol kas nepaklausia, ko norėtum dovanų šia proga? Regis tada visi norai išgaruoja. Pasirodo, kad to nereikia, šito nė nenorėjai… O to, gi neprašysi žmogaus, ypač jei nežinai ar jo finanasinės galimybės leidžia. Norėti labai lengva. Atsiradusi proga įgivendinti troškimą, tik patikrina jo dydį.
Ypač lengva norėti materialių dalykų. Aš visada noriu knygų. Noriu jas pirkti, gauti, turėti, skaityti.
Visada noriu drabužių, man jų niekada negana. Vistiek nėra ką rengtis ir autis.
Noriu nebeturėt skolų.
Iš baisiųjų materialinių norų tenoriu tik buto senamiestyje. 🙂 Tik:)
Materialūs troškimai patys geriausi. Nes juos gali imt ir įvykdyt. Na gerai, dėl to buto dar teks pasistengt. Gaut geresnį užmokestį, ar papildomą, ar iš vis kitą na ir t.t. Bet visa kita smulkmė įgyvendinama nesunkiai.
O vat tos kitos svajonės… Su jomis reikia labai atsargiai. Pamenu 12 klasėj kartojau, kad labai labai noriu jog atostogos būtų ilgesnės. Hm, na ir mirė mano senelis, dėl laidotuvių rūpesčių dar savaitę nėjau į mokyklą. Kai panašūs “norų išsipildymai” pasikartojo dar kelis kartus, juos (troškimus) pradėjau reikšti atsargiau. Net mama išgirdus, kad žiojuos sakyt, kad noriu… liepdavo neprisišnekėt. Kad neprisiprašyčiau.
Dabar daug ko noriu paslapčia. Ir sukertu delnaisi su savo mažaisiais nykštukais, kai tai išsipildo:)

One thought on “Norai”

  1. Aš irgi buto noriu 🙂 Tik ne senamiestyje… per daug jame mokiausi, studijavau ir dirbau, kad norėčiau dar ir gyventi. Noriu ramybės užmiestyje arba kokiame nors žaliajame miesto kampelyje. Kad būtų būtinai miškas šalia.
    Ir dar noriu skrudintuvo raudono. Kai mačiau tokį “Europoje”, pagailėjau pinigų, o dabar turiu dovanų čekį ir jo nebėra 🙁
    O šiaip mažų norų (išskyrus raudoną skrudintuvą) neturiu arba pamirštu juos 🙂 Aišku, knygos ir drabužiai visada geras dalykas. Tik nemėgstu, kai juos dovanoja. Geriau pačiai išsirinkti 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *