Minčių nukreipimui

Šiandien mano kompiuteris atlieka ir šildytuvo funkciją. Šildo kelius ir pirštus… Ech senasis, kurį sudaužiau per velykas, buvo labiau šildymuisi pritaikytas.
Ir šiaip ta proga parodysiu savo naujus namų gyventojus. Žinoma, mano telefonas viso šio A3 formato grožio neatskleidžia.
1. “Klykianti merga”. Kartais galvoju, kad tai aš. Plaukuosena panaši. Kai ji gimė, kiek prisibijojau. Na šitaip klykti, tai reikia turėti priežastį. Šiandien, aš ją suprantu. O šiaip nusprendžiau, kad rėkia ji, nes neturi ką apsirengti ir pakabinau šalia rūbų kabyklos. Gal užsičiaups.

2. “Koks noriu, toks būnu”. Katinas gimęs praeitą savaitgalį. Jau minėjau, kad tokiomis spalvomis nepiešiu. Mano paveikslai bei piešiniai išskirtinai žaliai raudoni, arba raudonai žali. Išskyrus vieną užsakymą, na ir dabar šitą katiną, kuris užsimanė būti būtent toks. Beje, jei šits kaciokas kam nors atrodo linksmas, vadinasi jis jus apgavo.

13 thoughts on “Minčių nukreipimui”

  1. nežinau. aš norėjau, kad būtų žalias. jis vat toks panorėjo būt. su manim nesitarė. apskritai, mėlyna spalva yra trečia “I hate” sąraše. o mergą matei gyvai 🙂

  2. mjo. aš kartą ryte atsikėliau su panašia ševeliūra, tai tris minutes galvojau, kas čia man atsitiko. o kai supratau, tai kur neklyksi 🙂
    o katinas tai gerulis. kaip iš “alisos stebuklų šalyje ir kitose pseudoįstaigose”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *