Horoskopai ir sapnai

Vieną kartą jau esu rašius apie tokį briedą vadinamą horoskopais. Retai juos skaitau. Ta prasme, kai skaitau, tai su tikslu pasijuokti, o ne sužinoti. Šiandien ryte išgirdau troleibuse apie tai šnekant ir prisiminiau šį linksmą užsiėmimą. O kadangi ši diena šiek tiek neįprasta, sugalvojau pasiskaityt, ką gi man žvaigždės žada. Žada bei pataria.
Atsidarau alfa.lt. Skaitau:
Šiandien užsiimkite įprastais darbais (mhm, tik truputį nežinau, kas man šiandien būtų įprastas darbas), o dėl naujovių, rimtų pertvarkymų ramiai tarkitės su verslo partneriais, šeimos nariais (rimti pertvarkymai ir žodis ramiai, man kažkaip nesiderina). Tiktų pasiremontuoti buitinę techniką ar ją įsigyti, jei tai yra suplanuota (tai jei suplanuota, tai gal aišku tiktų)?.
Einu draugas.lt pažiūrėt:
Šiandien prisiminkite senus draugus (o ką daryt jei visi mano draugai jauni?). Galbūt per kasdieninius rūpesčius visiškai pamiršote apie jų egzistavimą, kaip ir jie pamiršo jus (jie mane, aš juos. Tokie ir draugai skaitosi). Susisiekite su jais – tikrai turite ką vienas kitam pasakyti (mhm, susisieksiu ir pasakysiu, kad horoskopas liepė).
Gal delfis geresnį astrologą turi?
Diena gali būti emociškai įtempta, kupina rūpesčių (jo jo, taigi sakė alfoj, kad reikia skalbiankę pirkt). Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką (o alfoj sakė užsiimt įprastais darbais). Norai geri, bet gali nepavykti (otainesvarbiausiayragerinorai?)– jūsų minčių ir norų kryptis bus labai nepastovi arba trukdys kritika, trukdymai iš šalies (mhm nieko naujo. Aš čia rašau, o man tukdo. Ir dar kritikuoja.).
Paskutinis šansas išpranašaut man ką nors gero info.lt:
O jie siūlo tą patį ką ir alfa. Fu kaip neįdomu. Tada leidžiu lrytui pasireikšt:
Gerai dirbti nebus lengva, o reikalaujama iš jūsų tikrai daug. Tiek aplinkiniai, tiek viršininkas gali klaidingai vertinti jūsų elgesį (šiandien aš jiems visiškai dzin, jei ką). Labiau pasaugokite savo darbo vietą (vo čia tai nesąmonė. Galiu eit namo ir tikrai niekas manęs tuo neapkaltins po visų viršvalandžių. Galvokit ką šnekat).
O dabar apie sapnus. Mieli blogeriai, gal galite man nesisapnuoti? Jūs ką naktį neturite ką veikti? O sapnavau, kad pas mane atėjo Buržujus (toks koks yra, nes esu jį mačius, tam pačiam bute tūsinusis) ir atnešė užsitarnautą komentaruose dovaną.. Nespėju jos išpakuoti, kai atlekia Shiny (kadangi, nežinau kaip ji atrodo, tai mano sapne buvo tokia su kombenzonu ir šalmu). Ji griebia dovaną ir sako:
– Reikia ištirti ichtiozinaninius (dieve, juk tokio žodžio nėra) reiškinius.
Tai va kolegos. Miegokit naktimis.

5 thoughts on “Horoskopai ir sapnai”

  1. Salomeja, as tiesiog suzaveta ((: man labai patinka shalmai ir keisti kombinezonai! o jei dar mokeciau tuos ichiozinaninius.. (nors cia gal labiau biologija) – taip ir toliau

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *