Dingo Vainius, rašantys motociklai ir kitoks briedas

1

10270810_778129135540698_3044501501480612827_n

Ėjau į paštą ir ant gretimo namo durų pamačiau tokį skelbimą. Sunku nepamatyti, nes realybėje tie lapeliai dar labiau rėžia akį. Grįžinėjau, jis dar kabėjo. Kažkaip suaktyvino mano snaudžiančią fantaziją.

Ar Vainius yra tiesiog Aurimo draugelis, o gal ei oi ei pasiplovęs meilužis? Bet gi gal Vainius yra freelancer’is truputį pragėręs ne tik telefoną, bet ir deadline? Ar jie susitiko?

—————————————————————————————————————————————-

2. G. atsiunčia skelbimo nuorodą. Ten rašoma: “is anglijos su dokumentais. raktais. kuresi vazioja, kosmetinei defektai.”. Tai aš ir paklausiau ar pats motociklas tą skelbimą rašė? Kuresi vazioja.

—————————————————————————————————————————————-

3. Šiandien praturtėjau, nes gavau laišką iš atseit Microsoft:  “Jūsų e-mail laimėjo apie 900.000 doleriu apdovanojimą. nuo Microsoft.requirement sąrašą; Vardas. Mobili number.Country ..” Apie? Maždaug? Nu gerai!

—————————————————————————————————————————————

4. Dar vakar iš vienos leidyklos gavau laišką, kad jie nori man atsiųsti knygą apžvalgai, jei tik knyga pasirodys verta apžvalgos ir paprašė adreso.  Kokia knyga nenurodė, galvoju, gal dėl to, kad na už dyką tai imi viską. Puiku, bet žinokit, miriau iš smalsumo, tai vistiek paklausiau kokia ta knyga :). Nes nu o jei kokia Neringos istorija, tai aš kažkaip nenorėčiau gaut :). Ir dar galvoju, kad leidyklos galėtų elektronines knygas jau siūlyt. Ir jiems pigiau, nes nei knygos nereikia fiziškai dovanot, nei siųst.

—————————————————————————————————————————————-

5. Eikit pirkt atvirukų. Į www.favoritepostcard.com, aišku.  Ypač senesnių ir nepopuliaresnių, nes greitu laiku darysiu įvairiais kriterijais paremtą atranką ir dalį išimsiu iš prekybos, nes visada laukia nauji. Juk ne kiekybė yra svarbiausia ir manau kažkada reikia nustoti plėstis ir apsistoti ties gražiu skaičiumi, pvz., 500 rūšių. Tad gal čia paskutinė proga dar pačiupti kokią klykiančiąją 🙂

5340e69b544ee4ec5d140f43349f2c74

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *