Balkonai

Žinokite, mūsų vis dar kas nors paklausia ar nesiruošiame stiklinti balkono. Ir aš vis dar nelabai suvokiu, kaip savo noru galima atsisakyti to lopinėlio lauko.

Bet dar keisčiau man yra skalbiniai. Matau pas vienus, pas kitus kaimynus. Važiuojame gatve – matau balkonuose skalbinius. Tikrai įdomu.

Juk visų pirma tai kažkaip nelabai estetiška. Išstatyti visai gatvei savo paklodes, triusikus ir visą kitą. O juk visų antra tai ir nelabai tikslo yra tada juos plauti. Nes bent jau mūsų balkono palangė (na ta, kur iš lauko pusės) yra plastikinė balta, tokia pati, kaip ir viduje. Tik va viduje ji būna balta, net jei ir truputį dulkėta, o lauke – tamsiai pilka, beveik juoda, tampa per kelias savaites. Ir pas mus čia eismas nelabai didelis, ne kokia Kalvarijų ar Ukmergės gatvė su visais kamščiais. Įdomu tiesiog.

9 thoughts on “Balkonai”

  1. Lauko ir taip lauke pilna, o kas gi galėtų savo noru atsisakyti gabalėlio namų? O skalbiniai – tai juk taip žmoniška ir gyva. Be to juos juk reikia kažkur džiovinti? O kad neapdulkėtų iš gatvės, tai tam ir įstiklinta 🙂

  2. Na suprantu, sarkazmas.
    Diskusijos įstiklintas balkonas vs neįstiklintas nelabai čia ir reikia. Čia kaip kam. Įstiklintas jis dažniausiai yra sandėlis. Net jei tokių planų iš pradžių ir nebūna, galiausiai ten atsiduria dviratis, spintelė, stiklainiai, pusė nereikalingų baldų ir t.t. Neįstiklintas pas tokius žmonės jis irgi tampa sandėliu :)))))))))))))

    Bet man skalbiniai ir be sarkazo įdomu. Būtent tie skalbiniai, kurie neįstiklintuose balkonuose ir judriose gatvėse dulka).

  3. Man irgi nepatinka (nepatikdavo) įstiklinti balkonai. Labiausiai dėl to, kad įstiklinus kambaryje pasidaro tamsiau. Be to, man patinka būti atvirame balkone. Tačiau šiuolaikinės stiklinimo sistemos praleidžia žymiai daugiau šviesos, jas galima lengviau atidaryti. Turiu du balkonus, tai galvoju vieną palikti balkonu, o kitą kada nors įstiklinti ir paversti sandėliuku. Bus kur dvirką laikyti, o tai mėtosi prieškambaryje po kojomis:)

  4. O papasakok, kur reikia rūbus džiovinti.
    Įtarimas kyla, kad čia jau kaip su Šedžiaus pasisakymu apie vidutinį atlyginimą bus. Butuose prie judrių gatvių gyvenančios šeimos turi pakankamai vietos įsirengti apatinių džiovinimo kambariams, jo? 🙂
    Yra tekę truputį pasivaikščioti po butus, tai aš tikrai nelabai įsivaizduoju, kur ten galima sutalpinti rūbų džiovinimo daiktą, kad neliktų užstatyta sofa, durys arba kai kur iš viso net ir užstant viską nelabai pavyktų įtalpinti.
    Jeigu butas erdvesnis, tai dažniausiai erdviausias kambarys yra svetainė, bet aš tai negalvoju, kad labai jau žymiai estetiškiau yra svečią prie savo apatinių arbata vaišinti negu kad balkone rūbus džiovinti.
    Tavo palangė per dvi savaites papilkuoja, rūbai džiūva vieną dieną (vasarą trumpiau dar), tai šiaip toks klausimas kyla, jeigu tu vieną nelietingą dieną pasivaikštai su paltu gatvėmis, tai grįžusi jį jau skalbi, nes labai išsitepęs būna?
    Mano tai ne 🙂

  5. Tu pats kaltas, kad mažai uždirbti. Taip tau pasakytų Zuokas.
    Aš tau pasakyčiau, kad a) nėra ko sofomis apsistatyti
    b) tavo svečias tavo triusikus matė jau ateidamas – balkone gi plevėsuoja.

  6. a) Nekomentuosiu net :DDDD
    b) Nebūtinai matė. O jei ir matė, tai kas. Palei nosį jam pastatyti estetiškiau? 🙂 O kuo neestetiška matyti svetimas paklodes tai man visai neaišku. Nebent džiovinti reikia, kai sušlampa ne nuo skalbimo.

  7. Man nėra nieko smagiau už močiutės baltą patalynę išdžiovintą lauke vėjo, kuri kabėjo namo kieme ir visi kaimynai ją matė. Ji net ir pastovėjusi spintoje kvepia gaiva. Ir žiemą, ir vasarą ji taip džiūsta.
    Ant radiatorių džiaustyti siaubingai nemėgstu, o ir galimybės namuose tokios nėr. Ant išlankstomos džiovyklės netelpa man. Ir labai tikiuosi, kad žmonės eidami gatve nekelia galvos tiek aukštai ir nepatogiau, kad pasižiūrėtų į mano paklodes kabančias 9-tame aukšte.

  8. “močiutės baltą patalynę” – faina. Nefaina, pvz., mūs kaimynės smarkiai geltona, exbalta patalynė 🙂
    Bet, kad gaiva kvepėtų tai turbūt ne Vilniaus centre tas kiemas su 3 aukštais automobilių?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *