Apie Donatą vardu Puškinas

Iš tiesų, tai labai žaviuosi žmonėmis, kurie kiekvieną gyvenimo situaciją paverčia scena iš komedijos.
Jeigu reikia atidaryti duris, tai būtinai su koja, trenksmais ir bildėjimais. O po to šypsosi :). Laukia reakcijos (taip ir girdžiu mintyse, tą juoką ir plojimus, kurie būna komedinių serialų fone).
Jie negali nepridėt prieskonių į gyvenimą. Jeigu apibūdins kvapą, tai kaip niekas kitas: „kvapas kaip taxi“, „smirda čia, kaip prie kaboko kampo“.
Jis net surengs parodomąjį cirką darydamasis arbatą. O taip, pradedant vandens pylimu į arbatinuką, baigiant paskutiniu gurkšniu. Naiviai ir nuoširdžiai jis tikina, kad yra toks. Kad nė kiek nesimaivo.
Jis sunkumus pasitiks su fraze: „kuo blogiau, tuo geriau“. Stebint iš šalies – juokiesi. Veikiant ką nors bendrai (pvz., pietaujant), visada jautiesi tos komedijos dalyvis. Todėl pasikrauni gerų emocijų.
Taip. Donatai, tai apie tave, kaip ir žadėjau. Tikiuosi, visi darbe turi tokių kolegų, kurie kelia nuotaiką, bet kokiose situacijose. Tik jei Donatas Puškinas, tai aš Nėris.

7 thoughts on “Apie Donatą vardu Puškinas”

  1. P.S. Ir dar čiaudi taip, kad džiaugiuosi, jog sėdžiu nugara į jį. Niekada negirdėjau čiaudint arklio, bet įsivaizduoju, kad garsas būtų panašus. Ir kuo labiau visi juokiasi, tuo smarkiau jis čiaudi 🙂

  2. Dezinformaciją čia skleidžiant.. Čiaudau aš irgi natūraliai, tiesiog paskaičiau vienoj knygutėj apie vaikų darymą, kad taip malonumas pasiekiamas. Tai ir nelaikau nuo to laiko.

  3. Pažįstu kelis Donatus. Visi truputį ne iš šio pasaulio – gerąja prasme. Jie visi skirtingi, bet kažkuo panašūs. Kažkaip lengvai eina per gyvenimą 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *