Antras apdovanojimas

Neseniai gavau vieną stilingos apdovanojimą, dabar gi antrą.

Šiaip lyg ir nereaguočiau. Antras kartas ten ir taip toliau. Bet galvoju, o ko ne? Užėjo grafomanijos valandėlė, tai nesunku gi :). Dar septyni dalykai apie save.

Šį kartą apie tas kas yra mitai, o kas yra tiesos.

1. Salomėja labai daug skaito.
Mitas. Skaitau tikrai mažą dienos (ir tai ne kiekvienos) dalį. Dažniausiai apie valandą, pusantros prieš miegą. Savaitgaliais dar truputį rytais :).

2. Salomėjai nepatinka šunys.
Mitas. Nenorėčiau tokio gyvūno laikyti. Neįdomu juos ir niurkyti be galo. Tačiau man šuniukai patinka. Ypač slapta šerti nuo stalo, nes dažniausiai to negalima 🙂

3. Salomėja nemoka groti jokiu instrumentu.
Tiesa. Nors namai pilni gitarų, būgnų, dambrelių ir dar turbūt kažko, aš visiems jiems esu gana abejinga ir man dėl to nė kiek neskaudu 🙂

4. Salomėja nekenčia visko kas ekologiška.
Mitas. Taip, aš labai mėgstu šaipytis ir kai kuriose situacijose sakyti “tai labai neekologiška, ne ne”. Bet aš visada stengiausi mylėti gamtą ir gyventi santarvėje su aplinka. Dar iki šito bumo.
Aš skeptiškai kilsteliu antakį, kai kas nors liepia taupyti popierių, mol tai ekologiška gi ir ką nors tiesiog peržiūrinėti ekrane. Popierius gaminamas iš greitai atsinaujinančios medžiagos, pats irgi greit suyra, o štai visi serveriai, kompiuteriai – tikrai ne.
Taip pat aš stengiuosi naudoti organiškesnę, natūralesnę kosmetiką. Dėl maisto neturiu jokių iliuzijų. Ir mėšlas ir sintetinės trąšos lygiai taip pat kenksmingos jei naudojamos netinkamai. O druska yra druska nežiūrint to iš himalajų ji ar Rusijos kokios.

5. Salomėjos mėgstamiausia spalva yra raudona.
Tiesa. Tačiau nusiraudoninusi plaukus nustojau rengtis raudonai. Netinka vienas prie kito. Bet interjere ir visur kur kitur raudona yra number one. O ryškiai žalia yra ta pati raudona 🙂

6. Salomėja nemėgsta supermamų.
Mitas. Nors mama aš būti neketinu, bet prieš kitas mamas neturiu jokio nusiteikimo. Kaip ir su kiekvienu atveju būna išimčių (juk jei pasakyčiau, kad Petras, kuris yra gėjus yra lochas, tai dar nereiškia, kad taip galvoju apie visus gėjus, juo labiau apie visus Petrus).
Punktas liečia ir supermamų forumą. Vieni į jį žiūri, kaip į vientisą reiškinį, kiti gi išskaido gabaliukais. Aš prie antrų. Subforumai kuriuose aš leidžiu laiką neturi nieko bendro su visuomeniniais stereotipais.

7. Salomėja nepasiduoda kitų įtakai.
Mitas. Kitaip manęs nebūtų tokiose vietose, kaip feisbukas. Neturėčiau tačniafono. Nevalgyčiau sušių. Neįsimylėčiau. Turbūt net neturėčiau draugų.

Va taip va.

O apdovanojimą perduodu Virgilijai. Stilius tai yra? Yra. To ir užtenka.

Primenu taisykles:

  1. Padėkoti blogeriui, iš kurio gavai nominaciją.
  2. Parašyti 7 dalykus apie save.
  3. Paminėti keletą vertų paminėjimo tinklaraščių.
  4. Pranešti nominuotiesiems apie juos netikėtai užgriuvusį džiaugsmą (manau nebūtina, nes patys dažniausiai pamato).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *