1541

Labas,
Ar kas pasikeitė nuo paskutinio mano laiško? Kaip pažiūrėsi. Žinai, kas yra saulės užtemimas? Mėnulis būna tokioje pozicijoje, kad dengia mūsų žvaigždę. Taigi, saulė neužtemsta, tiesiog kurį laiką jos nematome. Kažkas tokio vyksta ir su pasauliais. Jie persidengia. Tik tolimesni netampa nematomais. Jie visi sudaro visumą, kaip fotošopo sluoksniai. Įsikerti? Vyksta dalykai. Kruta kruta kruta, kaip sakė vienas Voneguto herojus.
O tuo metu… Padarėme atvirkščią veiksmą balkono stiklinimui – jį apnuoginome. Kaip g. močiutė sako, taigi matys visi jūsų kojas :). Jau tau sakiau, kad įstiklintas balkonas man tėra sandėliukas. Pas mus nestiklintas. Bet po statybų (ne, jos dar nesibaigė) irgi tapo sandėliuku. O ką, taigi iš gatvės nesimato, šiferis užstoja. Tai susitvarkėm chlamą. Jam geriau slėptis rūsyje. Nulupom tą šiferį. Privirinom aukštesnius turėklus, nudažėm. Ta proga susėdom ant žemės ir žiūrėdami kas kur važiuoja bei eina sutaršėm alaus.
Vėl nusprendžiau užsiimti raganystėmis su chna. Nes netenkina manęs pirktiniai dažai. Lorealis kainuoja dvigubai daugiau nei aš visą gyvenimą leidau dažams. Ir ką. Šūdas kažkoks. Vienintelė kompanija turinti reikalingą spalvą su dideliu BET. Taip jau nusiplauna, taip jau sausina… Todėl užmaišiau šiandien košę: chna, tirpinta citrinos rūgštis, raudona arbata, nemažai ciberžolės (nugvelbiau brangiausiojo prieskonius), ricinos aliejus ir abrikosų kauliukų aliejus. Po nakties užtepsiu marmalą ant galvos :), vat.
Kas dar mano fronte be to, kad nėra ką apsirengti ir apsiauti? Baigiasi ką skaityti :). Jau greitai nebebūsiu bedarbė. Prarasiu tą šventą statusą po dviejų metų, jau skaičiausi ilgalaike bedarbe. Vis dar noriu jūros. Dar noriu ledų, bet tingiu įsidėti. Tai ir viskas, ate.
Salomėja

2 thoughts on “1541”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *